Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.O.L. için toplanalım.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Diyorumki madem burada Türkiye'nin en iyi K.O.L. oyuncuları ve geleceğin en iyi K.O.L. oyuncuları toplandık, neden reelde bir gün buluşup bir K.O.L. partisi yapmıyoruz?
Bi cafeyi basalım parti yapalım.. Mesela 1 ay sonra... Herkes kendini ayarlar.
Ankaradakiler bir toplanır, İstanbuldakiler bir toplanır, İzmirdekiler bir toplanır filan sonra birlikte bi parti çeviririz.

Çok saçma bi fikir değil dimi ?

Yorumlar lütfen... :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Tmm da onun için lvl gerekiyor felan fistan.Yani buluşup herhalde salak salak megatron felan avlamayacaz pvp yapacaz di mi?Yani bilmiyom sen öyle düşündüysen kusura bakma :D
Bi de benim işte adsl gidiyor.Neden gitmedi hala bilmiyorum da neyse.
Bu arada yılbaşı günü büyük ihtimal ankaradayım.2 Ocak gibi de istte olmayı düşünüyorum.İlla merak ettiğiniz şeyler olursa ben oraya gelince beni alıp bi kafeye götürüp teker teker sorarsınız felan fistan (Tabi tutorial yetmediyse).
Yok muhabbet edelim diyorsanız da bi türkü bar felan olur tabi neden olmasın.
Ama yılbaşı gibi gelecem bu yıl sadece sanırım.

Not: Mersin' de oturuyorum.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Xigenon 1-->Human: Cesur [Lvl 3X] [Assassin]

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 16 Aralık 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
Tmm da onun için lvl gerekiyor felan fistan......

Tutorial da senin ve BuzKirpisi nin yazdıkları bana çok yardımcı oldu. Sen istanbula dön türkü bar köpeğin olsun. İstersen özelden numaramı atarım gelince ara buluşalım gezip tozup eğlenelim.

Bu sırada ADSL iş saatleri içinde gider. Devlet dairesi hesabı :)

Saygılar efemmm.. :)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 16 Aralık 2004 03:20 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 16 Aralık 2004 03:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 16 Aralık 2004 03:11 tarihinde demiş ki:

Harbidende cok sacma bi fikir,nerden aklına geldi bu saatte :D
Lvlı falan bırak,sehirleride bırak,serverların aynı olmamasınıda bırak,herseyi bırak bi yana,sacma yani :
Ama landan kurarız bir server 8 orc 8 human kapısırız dersen bak o olabılır,edit über itemlerle zevki olur aslında
ps:Ciddiye alma,lan falan acamayız :)

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 16 Aralık 2004 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam o zaman ben gelince toplanalım diyecem de gelen insanların yarısı birbiriyle kavga etmek için gelir herhalde görünüşe bakılırsa.
Ya neyse hele bi ben geleyim.
Ankarada iken pek gezip tozamam.Yengeniz için gidiyorum zaten.İstanbul' da ise bir hafta kadar duracağım. Görmeyi istediğim ama göremediğim netteki arkadaşlarım, realdaki arkadaşlarım ile görüşeceğim.Bu sırada tabi ki bir etkinlik olursa seve seve katılırım.
Saygı ve sevgiler.
Bu arada bağlantı kesilse de tekrar bağlatabilirim.
Bi program yaptım.Bakayım uyabilirsem net' siz kalmam gerekmez.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 16 Aralık 2004 03:24 tarihinde demiş ki:
said:
fatihkaraca, 16 Aralık 2004 03:11 tarihinde demiş ki:

Harbidende cok sacma bi fikir,nerden aklına geldi bu saatte :D
Lvlı falan bırak,sehirleride bırak,serverların aynı olmamasınıda bırak,herseyi bırak bi yana,sacma yani :-)
Ama landan kurarız bir server 8 orc 8 human kapısırız dersen bak o olabılır,edit über itemlerle zevki olur aslında :-)
ps:Ciddiye alma,lan falan acamayız :)

Ahehehe..
Gecenin 3 buçuğu. Bu saatte saçma fikir çıkması normaldir.
Yarım saati geçti mesajıda değiştiremiom çaktırma :D
Hem Lan neden kuramıoz. Boşta server pc var bende. Başvururum kol adminlerine link açarım :P

Lan konusunda yorum yapacaklara saati tekrar hatırlatırım. saat 03:26 :P[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

DraculaVigorous bende yılbaşında ankaradayım. iş için. 2 sinde dönücem. Dönünce haberleşelim..
msn adresim [email protected]

"Aaaa sapa bak msn adresini uluorta yazmış" diyenlerede hatırlatırım. engelle ve sil özelliğini biliorum. :p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

DraculaVigorous görüşmek için nedne yılbaşını beklioz daha 2 hafta var. Müsait olduğun zamanı bildir görüşek..

Bu sırada forumu özel mesaj bölümü sandık. Karalayalım anasını satim. :D:D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 16 Aralık 2004 03:30 tarihinde demiş ki:
Heheh
Uplıyalım o zaman rezil ol biraz daha :-p

eheh yok uplamayalım :P[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

E hadi msn e ekleyinde yazıdan mail adresimi silcem. 15 dakikam kaldı . :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ister apla iste abi 2' sinden önce olmaz.
Mersin' de oturuyorum dedim ya.
Yılbaşı seyahati yapacağım.O sırada görüşebiliriz ancah.
Öyle kafanda cins bişey hayal etme bi de. Kafayı yeni ustura yaptırdık. Az az uzamaya başlıyor saçlar ehuheuheueh.
Ya biz sapıtmayı bırakıp oyun oynayak bence.En hayırlısı olur.
Hatta aklıma bir başlık geldi forumda.
Şu an kimler hangi serverda online?
Eed eed bu güzel.Sürekli yazarsak senin dediğini yapmaya gerek kalmaz :D (Merak etme ben gelince görüşürüz, geçiştirmek için söylemiyorum :-) )

Dip Not: Tmm silebilirsin.İzin verdim.ekieki :D
[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 16 Aralık 2004 03:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 16 Aralık 2004 03:30 tarihinde demiş ki:
DraculaVigorous görüşmek için nedne yılbaşını beklioz daha 2 hafta var. Müsait olduğun zamanı bildir görüşek..

----------------------------------------------------
Değişiklik mesajı : Ben bu mesajı yazmıştım ama istanbulda olmadığını yeni anladım. Jetonun köşeleri keskinleşiyo bu saatte.. :D
----------------------------------------------------
Bu sırada forumu özel mesaj bölümü sandık. Karalayalım anasını satim. :D:D
[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hacı benim kafam yerinde değil. Yine Mesajı düzelt yerinde Alıntı yap ı tıklamışım. Daha öncede böyle bi halt ettim. Karizmayı ikinci kere yardım..

Topiği iyice kirlettim. en iyisi çıkayım :([signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

sen şu mesajlarını . yap bakayım bir
yoksa yörünge dışına fırlatılacan bu gidişle :-P[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...