Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Winampla Radio Açmak ?

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

Slm arkadaşlar oncelikle daha once aramayı kullandım , bu konu hakkında bi kaç dokuman buldum v bunların hepsini yaptım..Bi şekilde radio aktif oluyo fakat insanlara baglanması için vericegim ip yi bilmiyorum..Baya komik ama hakkaten bilmiyorum..Local ip m le radio sunucusnun sayfasını açabiliyorum ama baskası açamıyor fln...Bu radio açma konusunda yeterli tecrubesi olan arkadaşlar biraz yardımcı olursa oldukça sevinirim, herkese kolay gelsin eyw....
Sosyal ağlarda paylaş

winampa sağ tıkla play/location ı seç.

http://senin-ip-n:8000 yaz ve
playlkisti kaydet pls olarak (m3u )değil...

bu dosyayı istediğin arkadaşına yolla.[signature][hline]-Michael Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten arklara diyorum veriyorum ip yi deniyolar couldn t connect dio ayrıca yeni hata var taze çıktı :)

12/14/04@22:29:26> [yp_add] yp.shoutcast.com gave error (nak)
<12/14/04@22:29:26> [yp_add] yp.shoutcast.com gave extended error (Cannot see your station/computer (IP: 195.175.37.23:8000) from the Internet, disable Internet Sharing/NAT/firewall/ISP cache (Connection refused))

bunu nası fixleyebilecegim hakkında bilginiz varmı ?[signature][hline]Sen Hiç Birini Kaybetmemek İçin Kendini Kaybettin Mi ? [C.J]

Only Cla.Jackal.
Sosyal ağlarda paylaş

windwosunki dahil bütün firewallar kapalı olacak [SP2 varsa sçtın]. shoutcasti ver. http://ip.ip.ip.ip:port numaran [değiştirmediysen 8000 dir]

bir de şifreyi shoutcast klasöründeki notepad dosyasıyla eşitlemen lazım. 256k lık bağlantı için en fazla 8-10 kişi tavsiye ediyorum 24kbpsde. en son olarak sağ tık diyeceksin plug-in yerine geleceksin shoutcast server programını değil plugini açacaksın oradan ayarları yapıyorsun zaten hep.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

windowsun standart firewallunu kapamak için ağ bağlantılarımdan balantına sağ tıklıyorsun özelliklere geliyorsun en son sekmedeki tick işaretini kaldırıyorsun.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...