Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biraz Eskilerden...

desorer

Öne çıkan mesajlar

Herkeze merhabalar.Tam 8 aydır bu oyunu oynayan ve 2 ay öncesine kadar da 64 level priest account'umla adonis serverlarına veda etmiş biri olarak dikkatimi çektiği için yazıyorum.Knight Online hakkında yazdığınız forumdaki bütün konuları neredeyse okudum.Benim oynadığım zamanda serverda bütün türklerin birbirine kazık atma hırsı doruk noktalara ulaşmış ve buna karşı olarak yabancılar herzaman birbirlerine destek verdikleri için hep kazanmışlardı.Yani kısacası knight online resmi web sitesinde en iyi 5 oyuncu listesinde hiç birzaman bir türk oyuncunun adı geçemedi malesef...
Bu forumu kuran arkadaşlar ve birbirine yardım eden bütün oyuncuları tebrik ediyorum.gözlerim yaşardı diyebilirim :)
Bunlara ek olarak bundan sonra bende ara sıra bu foruma girip 8 aylık tecrübemle bütün bilgimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.Ben yapamadım ama belki benim sayemde bu oyunda biz türklerin gücü ve başarıları en sonunda ortaya çıkar.Şuan vaktim yok ama ilerki zamanlarda sizleri şu konularda tekrar bilgilendireceğim.(Makro Programı indirmek ve Kullanmak, +7 ye kadar silah ve armor upgrade hack i, tüm ayrıntıları ile teleport delos zone, duvarların arkasına gizlenme bug ı ve şuan aklıma gelmeyen 10 larca konu...) tekrar görüşmek dileği ile başarılar dilerim.

creator by desorer...
Sosyal ağlarda paylaş

ben o hackde keyloger olduğunu duymuştum
ve öncedende söylediğim gibi ko sıkıcı bi yere kadar zevkli ama oyunun lagı adamı deli ediyor lag olmasa oyun güzel..
oyunda ben büyüyü yapıp playera yada monsterlara deyen bir büyü aynı anda hiç damage vermedi sürekli lagın içindeyiz bu yüzden ben koyu bırakıyorum.ultimaya devam eskisi gibi.
ama şu eski muhabbette olduğu gibi eğer türk serverı açılırsa oyunu oynarım[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

wakit geçirmek için güzel bi oyun frp değil knight online bunu hiç bi zaman kabul etmem daha çok rpg ye kaçio.Gerçek frp arıyosanız mud oynayın derim muschclient harbi frp dir...[signature][hline]-VE İBLİSLE TANRI BAHSE GİRDİ
ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR...
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi 5 oyuncu listesi abuser çinlilerden oluştuğu için yoktu ayrıca bu adamlar server kuruldugundan beri oynayan butun bug, abuse leri kullanıp oralara gelen adamlardır onuda ayrıca belirteyim, rice cake leri dupleyip delaysız 750hp basarak en iyi olunuyorsa helal olsun onlara...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 07 Aralık 2004 12:52 tarihinde demiş ki:
LvL 64 priest turk char adoniste ben gormedim hic

Nick neydi ?

Benim nick Crystal_Xen (Orc LvL 61 Priest )

Görmediysen demekki oyunu hiç oynamıyordun yada dünyadan bir haberdin.Seni iyi tanımıyorum ama nickini iyi tanıyorum.Sen Brethde 20 levelken ve lycanlarla,dire wolflarla uğraşırken ben eslantda golem kesiyordum bunuda iyi bil.Senin nerelerden gelip neler yaptığını ve bu hilelerin hepsini seninde kullandığını çok iyi biliyorum ama şimdi bunları burda konuşmak yersiz.poison_tr, limbamer ve diğer arkadaşların... Sizin yaptıklarınızda az değildi.O yüzden burda kimseye bilmişlik taslamayın ve öğüt vermeyede kalkmayın.Nickimi biraz düşünürsen belki hatırlarsın.Hani şu bi aralar efsane rainbowninjas clanının efsane priesti. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden bircok oyunda cok buyuk isler yapmıs olabilirsiniz,oyunun gralı bile olmus olabilirsiniz ama su an tartısmanızın anlamı yok cünkü karakterleriniz durmuyorsa bir hicsiniz,tartısmayın bence bosuna.
Diger hack programları ile ilgili topicler var,zaten cogu kiside kullanıyo.
Ama su +7 ye cıkarma olayını anlatırsanız sevaba girebilirsiniz :D
Dupe olayına gelince ares ten sonra fix lendi o bug.(Usa serveri icin söylüyorum).
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden işe yarıyodu ama şimdi hiç denemedim.Yinede söylüyorum.Maradondaki Upgrade edilebilir silah satan adamdan 3 tane dandik dagger alıcaksın.Sonra 2 tanede horn crosbow al.İnvertoryinde de 10 tane falan curse olsun.Önce daggerları sırası ile patlatıcaksın curse kullanarak.3 kırmızıyı gördüğün zaman.(not: mutlaka 3 kırmızı görmen lazım, olana kadar git dagger al ve patlatmaya çalış.)üst üste 3 kırmızıyı gördükten sonra horncrosbow u bi kerede +2 yapman lazım.yeşili gördükten sonra kendi upgrade ediceğin itemı koy.mesala +6 rogue chitin pouldron.3 kırmızı bir yeşilin üstüne +7 oluyor.Bu denenmiş ve kesin olan birşeydir.Ama şimdiki serverlarda olurmu bilmiyorum.Yada bu bug'ı kapatmış olabilirler.Şimdiden söyleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırrr...
En uzağa ben işiyom ve tükürüyommmmmmmmm.....
------------------------------------------------------------
[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 13 Aralık 2004 18:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cursed ile patlattım 3 daggerı ardarda, ardınada cursed ile horn crossbowu cursed ile +2 yaptım. Sonrada +4 elemental staff üzerine normal scroll bastım, patladı. +7 değil bu yöntemle +5 yapılmaz.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch

*Kendorf attacking to glacier giant*
-Why? :( WHY??
-for die... (masochistic action, I'm relax :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quanzi, 13 Aralık 2004 19:34 tarihinde demiş ki:
cursed ile patlattım 3 daggerı ardarda, ardınada cursed ile horn crossbowu cursed ile +2 yaptım. Sonrada +4 elemental staff üzerine normal scroll bastım, patladı. +7 değil bu yöntemle +5 yapılmaz.

Sanırım yazdıklarımı tam olarak okumadın yada anlamak istemedin.Bu yöntem şuanda işe yarıyor diye birşey yazmışmıyım git önce bi ona bak.Eski Accountumla Adonis serverlarında parasını ödeyerek oynadığım zamanlarda olan bir olay bu.Ve bu şekilde onlarca item'ı sorunsuz upgrade ettim.Ama yazdığım yazıda da olduğu gibi şuan denemiş değilim.Ve işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum dedim. Ayrıca sana bir tafsiye daha +4 den sonra herzaman blessed upg scroll kullan.Ve bir daha cevap vermeden önce yazıyı tam olarak oku.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan herkesin aklı fikir hile hack zart zurt bi kez adam gibi oynayın lan bi oyunu deli ederler ya sonra türkler kötü bilmemne diyolar dandirik 1-2 ay sonra bırakcağı oyunu diğer insanlara zindan ederse böle olur işte >:|[signature][hline]N-Gage Kullanıcıları Portalı
..Knight Online..
..Firestorm the Mage..
..Xigenon 1..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quanzi, 13 Aralık 2004 19:34 tarihinde demiş ki:
cursed ile patlattım 3 daggerı ardarda, ardınada cursed ile horn crossbowu cursed ile +2 yaptım. Sonrada +4 elemental staff üzerine normal scroll bastım, patladı. +7 değil bu yöntemle +5 yapılmaz.

Neddiyonuz abi.. Türkçesinide yazın şunların devamına loo...
Bkz: http://forum.paticik.com/view.php?id=101098[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...