Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Key

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

Dworgian, aradan kaç gün geçmiş bi konuyu çomak sokar gibi yenileyip sonra da bana agresif demen garip. Herşey bir kenara, benimle neyi tartıştığını da anlamış değilim. Hearthstone beta key fiyatları şimdiye kadar hiç 100tl etmedi, bir kaç kişinin 100tl ye satmış olması bu ürünün fiyatını etkilemez. Şu anda da fiyatların nekadar olduğunu belirttim. Hala neyin peşindesin anlamıyorum ki, sıkıntın ne?
Sosyal ağlarda paylaş

1. cümle ardına 2. yi koyduğun an bitti abi konu asjkdhasjkdh

sQu said:

beta key fiyatları şimdiye kadar hiç 100tl etmedi,

sQu said:

bir kaç kişinin 100tl ye satmış olması bu ürünün fiyatını etkilemez.

Serbest piyasa ekonomisinde zaten statik bir fiyat yoktur. Arz / talep dengesi vardır orada bir denge fiyat oluşur. Bu denge de değişkendir ama eğer 1 kişi bile o malı 100 tl ye satsa o malın fiyatı o an o koşulda 100 tl dir.

Hadi selametle
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kusura bakma ama sen sıkıntılısın arkadaşım, belli ki bir konuda sana dokunmuşluğum var ki durmadan bir saldırı peşindesin.

sQu said:

Hearthstone beta key fiyatları şimdiye kadar hiç 100tl etmedi, bir kaç kişinin 100tl ye satmış olması bu ürünün fiyatını etkilemez. Şu anda da fiyatların nekadar olduğunu belirttim.

Fiyat ların 30$ olduğunu bu başlıkta bir önceki sayfada da yazdım ama işte dediğim gibi ne okuduğun var ne baktığın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...