Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Key

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

İşte sıkıntı orada, fikirsizce yorumlar. Adam çok ucuza satıyor diye herkesin aynı fiyata mı satması lazım? O verdiğin linkteki account nekadar çabuk satıldı biliyor musun, hayır ama yorum yapmak kolay. Her başlığa yaptığınız gibi benim başlığıma da gelip insanlar ürünü almasın diye elinizden geleni yaptınız. İnsanların bu forumlarda birşeyler satıp para kazanması bukadar batıyor mu size hakkaten merak ediyorum, bu kadar emek neden? Bütün dünya hearthstone keyi peşinden koşarken 50tl ye satılıyor demek nasıl bir zeka ürünüdür ya açıkla anliyim. Anca millete malbuş verin siz, o konuda başarılısınız bak.
Sosyal ağlarda paylaş

10 senede 600 mesaj atmışım, elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum ama işte bazen baya bir rahatsız edince insanlar böyle 15-20 mesaj atıyorum mecbur. Onun haricinde okumakla yetindim şimdiye kadar, arada mantıklı ve güzel postlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Millet parayla özel ders veriyor, bak ben para bile istemedim. O değil de şimdi ortak bir karara varın şu fiyatlar konusunda, çok problem yaşıyorum hakkaten.

sQu said:

Dersi anlayamamışsın anlaşılan, istersen bi recap yapabiliriz.

Verdiğim piyasa dersi değil, fikirsiz bir şekilde attığınız yorumların sonucu düştüğünüz durum. Account satarken verdiğiniz fiyatlara key bulursanız ben alırım dediğimde dalga geçiyordunuz, eski linkler veriyordunuz.Buyrun sonuç burada.

sQu said:

İşte sıkıntı orada, fikirsizce yorumlar. Adam çok ucuza satıyor diye herkesin aynı fiyata mı satması lazım? O verdiğin linkteki account nekadar çabuk satıldı biliyor musun, hayır ama yorum yapmak kolay. Her başlığa yaptığınız gibi benim başlığıma da gelip insanlar ürünü almasın diye elinizden geleni yaptınız. İnsanların bu forumlarda birşeyler satıp para kazanması bukadar batıyor mu size hakkaten merak ediyorum, bu kadar emek neden? Bütün dünya hearthstone keyi peşinden koşarken 50tl ye satılıyor demek nasıl bir zeka ürünüdür ya açıkla anliyim. Anca millete malbuş verin siz, o konuda başarılısınız bak.

Dworgian said:

Hadi önceki mesajımda "eski konu uplama bana sanki 100 e satan varmış gibi" demiştin ya;

Bak bak

http://forum.paticik.com/read.php?27,7226656

http://forum.paticik.com/read.php?27,7224354

hadi bunları da alır senin el bence. Ama demek ki 100 tl ye satan HALA varmış.

GERGE said:

Adamlar bos hesabi satiyor 100TL'ye, ben burada icinde 50 booster acilmis hesabi 100TL'ye satamiyorum. Toplam 110 TL filan verdim hesaba, bir 7-pack, iki 15-pack aldim. 3-4 tane de wipe'dan sonra booster actim.

Yok mu alan?
Sosyal ağlarda paylaş

iş edindin de o edindiğin işi bile beceremiyorsun. Son waveden sonra fiyatlar key fiyatları 30$'a düştü. Benim söylediklerim sana baya dokunmuş olacak ki kuduz gibi saldırıyorsun ama işte gene dediğime döndük, ne araştırma var ne bilgi var anca aklına geleni yazyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

kahdaskdhadjkash kuduz gibi saldırmak ne ya. sen niye böyle abuk bir dil seçiyorsun onu anlamadım.

50 100 e satılıyor dedim, "satılmıyorrr ders verdim sanaaa" diye yırtındın, e satılıyor başlık var dedim "o eskiieeee" diye bağırdın, e al yeni başlık bunlar dedim "oooeaaaa fiyatlar düştü" diye bağırıyorsun

haır anlamadım ki =)
Sosyal ağlarda paylaş

kimin sinirlenip içinde kaldığı attığın mesajlardan belli oluyor. Ama şöyle yapalım istiyorsan, ben sana aldıktan 10dk sonra sattığım o keyin paypal screen shotını yolliyim, sen de artık fazla gevezelik etmeyi bırak ne dersin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi ne saçma yorumların var cidden.

dur açıklayayım google a gerek yok.

bir insanın yorum yapması konu ile ilgili fikri olduğunu gösterir. doğal olarak fikirsiz yorum olamaz zaten.

hayırlı fikirli satışlar

Hocam Allah aşkına şu çocuğa cevap veripte kendini yorma,foruma daha 2-3 gündür bakıyorum ve sadece 2-3 günde nasıl bir dengesiz olduğunu ben bile farkettiğim için sallamıyorum söylediklerini :) sende öyle yap.

Ya yaşı baya küçük yada dengesiz biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aktif baslik yok su an, isler de durgunlasti. Aslinda gidip kitap okusam daha faydali dogru dedin. Hani arkadasa dengesiz demeyelim sonucta satiyordur ediyordur ama hani tarz agresif gerek yok ki buna :)

Ben pahali dedim diye satamayip sinirlense yine bir nebze de yok satiyormus mis gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...