Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BilgeAdam Online eğitim (java, android, ios vs.)

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

LİNK

https://www.bilgeadamonline.com/OnlineEgitim/Default.aspx?id=OnlineEgitim_EgitimProgramlari_0
üstten diğer bölümlere de bakabilirsiniz yazılım ve veritabanı seçili şu an

ahanda burdaki eğitimlerden alma hakkım var ilk başta seo, android, web tasarım, google analytics seçebilirsiniz demişlerdi ama o dedikleri eğitimlerin bi kısmı kalkmış ve yerine yeniler gelmiş ios eğitimi gibi (zaten online olduğu için de sıkıntısız seçtirirler ki ben iphone/ios eğitimi istiyorum demiştim varsa başka bi istek değiştirebiliriz yine bir ihtimal :) )

eğitim fiyatları yazıyor her birinin yanında ben hepsine tek fiyat çekiyorum :D (en pahalısı ve bence gideri olan iphone programlama 1400 lira)

bendeki fiyat hepsine (bi tane seçebiliyorsunuz)
600 lira
sertifika muhabbeti yüzünden 500'e çektim

ps: bunu da oyun turnuvasından kazandım evet :D
ps2: sertifika kısmına isminizin yazılamaması muhtemel
ps3: internette onlarca ingilizce kaynak var(isteyene özelden linkleyebilirim) ingilizce bilmem/uğraşamam türkçe istiyorum diyen için ideal
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Baltalamak istemem de, bilgeadam'a verilen paranın yarısından fazlası sertifika marka parası.
Eğitim sonunda verilecek sertifakada satın alan kişiyi isim olarak yazdırabilecek misiniz?

bu hem büyük bir balta darbesi oldu, hem de beni aydınlattı bunu açıkcası hiç düşünmemiştim :)
sertifikaya yazdırma kısmı açıkcası zor gözüküyor (buna göre fiyatta değişiklik yapabilirim) alacak kişi eğitim amaçlı alsın o zaman, zaten bilgisayar alanında özellikle ios/android vb bişi için developer olarak işe girecekseniz sertifakaya değil de sen gerçekten biliyor musun birşeyler, örnek projelerin, çalışmaların vs. onlara bakarlar diye düşünüyorum

uk said:

online eğitim için bu paraları vermek baya baya aptallık... hele iOS için babalar gibi kaynak varken...

edit: lafım bilge adam zımbırtısına aslında. he ingilizcesi olmayan biri alırım ederim derse bilemem...

https://itunes.apple.com/gb/course/coding-together-developing/id593208016 bu eğitim daha güncel aslında seninkinden :D ben burdan + birkaç kitap + kendim app üreterek çalıştığım için vaktinde çok da ihtiyacım yok bu eğitime pek, o yüzden elimden çıkarmak istemiştim

ama evet türkçe ders isteyen biri için ideal ingilizce bilmiyor/uğraşmak istemiyorsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...