Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM2005---> Bir çare aranıyor..

stigmata

Öne çıkan mesajlar

İlk zamanlarda başladıgım ve oyuna başladıktan baya bir süre sonra paticik'teki arkadasların bilgileri üzerine öğrendiğim; oyuna başlarken lig seçiyorsunuz.. Bunun ne işe yaradıgını bile farketmeden direk başlattım. Fakat ilk başta lig seçiliyormuş.. Ben Hollanda ligini seçip oyuna başladım, sene 2008 oldu.. Felaket zaman harcadım ama artık Hollanda liginden sıkıldıgım için başka liglerde görevimi devam ettirmek istiyorum. Ancak sanırım başta sadece hollanda'yı seçtiğim için, ülke dısına gidemiyorum. Şu an o ilk başta seçilmesi gereken ligleri seçebilir miyim? Öyle bir secenek var mı.. Hiçbir update ini yapmadım, onları cekersek öyle bişiy ilave ediliyor mu?

Yoksa 2050' ye kadar hollanda turşusu mu kurmam gerekiyor..

Bilgisi olan birisi cevaplarsa memnun olurum.. İyi eğlenceler..
Sosyal ağlarda paylaş

said:

başta sadece hollanda seçtiysen aynen öyle yapman gerekiyor:([signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence başlama fm 5 bayar....yüklediğim den sonraki 5 dk da sildiğim ender oyunlardandır...cm 5 diye bekliyorum ama o da çıkmadı sanırım off...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

cm 5 diğer sene iin çıkıo 7 ay sonra.ha bide başka liigden alamazsın ama hollanda milli takımını çalıştırabilirsin ;)[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI
Sosyal ağlarda paylaş

Bide mandooo boşuna umutlanma cm 5 i bekleme yani 7 ay sonra çıkacak ve rezalet olcak ancak para vererek cm online oynanır yani çok süper.Ama Cm 5 sarmaz demosunu oynadım anında kapattım gerçekten bi Cm fanatiği olarak dönekli yapıp Fm fanatiği oldum.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stigmata, 13 Aralık 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
İlk zamanlarda başladıgım ve oyuna başladıktan baya bir süre sonra paticik'teki arkadasların bilgileri üzerine öğrendiğim; oyuna başlarken lig seçiyorsunuz.. Bunun ne işe yaradıgını bile farketmeden direk başlattım. Fakat ilk başta lig seçiliyormuş.. Ben Hollanda ligini seçip oyuna başladım, sene 2008 oldu.. Felaket zaman harcadım ama artık Hollanda liginden sıkıldıgım için başka liglerde görevimi devam ettirmek istiyorum. Ancak sanırım başta sadece hollanda'yı seçtiğim için, ülke dısına gidemiyorum. Şu an o ilk başta seçilmesi gereken ligleri seçebilir miyim? Öyle bir secenek var mı.. Hiçbir update ini yapmadım, onları cekersek öyle bişiy ilave ediliyor mu?

Bilgisi olan birisi cevaplarsa memnun olurum.. İyi eğlenceler..

ona çare yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stigmata, 14 Aralık 2004 12:12 tarihinde demiş ki:
Yıkıldım ya.. Oyun süreside '' 2 days 11 hours yazıyor.''

En iyisi yenisine bakmak gibi görünüyor.. Bu arada ben p-4 2.66 512 RAM li laptopta oynuyorum. Kaç lig seçmeliyim ve hızlı olması için naapmalıyım.?

10 Lig seçip, detail leri işaretlemezsem yeterli olur mu acaba?

databes'i huge seç bölecek çok scout yollıyıp iyi genç yetenekler bulursun rahatça kaldırır özelliklerin.kafana göre 3 4 tane lig seçebilirisin.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...