Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özelden soru sorup yardım istiosunuzda bana kim yardım edicek?

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar. 3 yada 4 gündür forumdayım ama galiba fazla geveze olmamdan dolayı bazı arkadaşlar beni lvl 65 mage filan sandı galiba.
Ben daha 3 günlük kıytırıktan lvl 32 mageyim. Özelden bi sürü soru soruosunuz ama emin olun belkide sizden daha az biliorumdur oyunu.
Bu sırada forumumuz var ama forumda hiç bi teknik terimle ilgili açıklama yok. Anca yok char mış, +7 silahmış, unique silaha glow eklemekmiş, zart zurt muş vs.vs. söleyip duruolar dimi :)

Bir delikanlıda çıkıp "kardeşim biz bunları söylüyoruz ama bu acemiler içinde bi güzellik yapalım, şunlara hangi terim ne anlama gelir, kıyafetler nedir, kıyafetlerin ve silahların özelliklerindeki o bi sürü rakamlar nelerdir anlatalım" demedi..

Yapın bi güzellikte şunları bi anlatıverin :)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de öncelikle forumda gösterilen konuları 2 gün değil 6 ay felan yapacağız.
Sonralıkla hepsini okuyacağız.
Hala sorumuz varsa sorabiliriz :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Xigenon 1-->Human: Cesur [Lvl 3X] [Assassin]

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Anladımki burda dert anlatmak biraz zor :)
Özelden yardım isteyerek boşa vakit harcamayın diye bi söyleyeyim demiştim. Hazır başlık açmışken de böyle böyle bişi yapılabilirmi diye sorayım dedim. Kısaca "uğraşamayız kendin ara bul" deseniz daha kısa ve kolay olurdu dimi :D

Tekrardan saygılar efem. İsteğimi geri alıorum :p
[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Aralık 2004 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi tamam bi tane tutorial benzeri birşey yazalım o zaman. Alan yetkilimiz de tevazu gösterirse yukarılara bi yere koyarız, gelen geçen bakar, 50 tane aynı konudan açılmaz.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Xigenon 1-->Human: Cesur [Lvl 3X] [Assassin]

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...