Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eLsasa100.dll

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ya aslında bu oyuna başlarken asla hile yapmamayı ve bileğimin hakkıyla oynamayı düşünüyordum.
Ama bazı arkadaşlar öyle bi ballandıra ballandıra anlatmışlarki bende şu baldan bi parmak alayım dedim.
Dedim ama bu sefer eLsasa100.dll hatası verior. Acaba program bana "senin tipin adama benziyor, uğraşma bunlarla adam gibi oyununu oyna" gibi son bi uyarımı verio?
Bi ara burda bu sorunla ilgili bi çözüm görmüştüm ama şimdi aradım bulamadım.
Varmıdır bu hatayı nasıl düzelteceğimi bilen yoksa sizcede bu bana "yazık olacak bilmemkaç lvl lik charına-accountuna" türevinden bir uyarımıdır?

Saygılar efem..
Sosyal ağlarda paylaş

eah..
Buzkirpisine aynen ve katiyen ayrıca kesinlikle katılıorum.

Bunlar sux program. En azından benim gibi denyoluk edip antivirüs programınız disable iken asla çalıştırmayınız.

Ama değişik bir tat ve heyecan arıyorsanız deneyebilirsiniz. Gerçekten ayrı bir heyecanı var :) :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 13 Aralık 2004 02:13 tarihinde demiş ki:
eah..
Buzkirpisine aynen ve katiyen ayrıca kesinlikle ve de hiddet ekstradan bide şiddetle katılıorum.

Bunlar sux program. En azından benim gibi denyoluk edip antivirüs programınız disable iken asla çalıştırmayınız.

Ama değişik bir tat ve heyecan arıyorsanız deneyebilirsiniz. Gerçekten ayrı bir heyecanı var :) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh.. Düzelt yerine Alıntı yı tıklamışım.
Yukardaki mesaj ekstradan oldu.
Modlar kusura bakmasın. Eğer görürlerse silsinler db de boşa yer kaplamasın ;)
(Dakika 1 gol 1. Forumdaki ikinci günden karizmayı boydan boya yardık bu sırada. :( )

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 13 Aralık 2004 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...