Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Papa Roach Live

screamer

Öne çıkan mesajlar

Papa Roach un albümlerini falan dinliyorum çok güzel buluyorum ama bu amcamların canlı performansları beş para etmiyor

Ozzfest festivalinin birinde bir blood brothers dinledim tanımakta güçlük çektim
Aynı şekilde başka bir yerde last resort çalıyorlar o da tanınamıyordu
Aynı şeilde Lithium cover ını yapmaya çalışıp rezil etmişler

Genel olarak bunların canlı performansları beş para etmiyor mu yoksa ben çok şansız olup en kötü performanslarını mı buldum[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

Amatör çünkü, Evanescence ne allah aşkına, tek albümlük grup. Saman alevi gibi çıktılar, ben de hoşlandım ilk başta, sonra Hey Girl lere düştü, abik de gubik şeyler yaptı ve bitti.

Kadın güzel diye dikkat çekiyor ama kadın güzel de değil o kadar beyaz boyayı ben sürsem ben de güzel olurum (!?), zaten sesin de çoğu bilgisayar.

Fos yani.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear, fear is my ally - Darth Maul
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi müzisyenlik işi.. bikere iyi bi müzisyen saydığımız gruplar gibi müziik yapmaz ayrıca yapsada konserde hiçolmassa ona benzer bişeyler çalar:)[signature][hline]To Live is To Die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 12 Aralık 2004 16:24 tarihinde demiş ki:
Linkin Park, Papa Roach, Evanescence, Limp Bizkit vs. hep stüdyo grubu, sahnede iğrenç, özellikle LP.

Linkin Park ın canlı performansı da berbat -dinlediğim kadarıyla - yukarıda dediğim Ozzfest de bunlarda With You yu söylemeye çalıştılar ve berbat ettiler başka vir yerde de One Step Closer ı rezil ettiler[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sosyal ağlarda paylaş

Limp Bizkit inde MEtallica nın St.Anger ile dönüşünde berbat bir cover yaptıklarını hatırladım hoş orada adam gibi bir metallica cover ı yapabilen olmamıştı

* Puzzle ı kafasında tamamlamaya başarır ve artık hiç bir nu-metal grubun - Korn Hariç - canlı yayınını izlememeye karar verir * [signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sosyal ağlarda paylaş

nası kızlar kırolara tapıyosa insanlar herşeyin kalitesizini seviyolar nedense:)[signature][hline]Erchamion Demiş ki : Natural_Jedi Sepultura Death Metal'dir trash deil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayııııııııııııııııııııııııııııır benimde aklıma Hipapçı bi herifin Sad But True coverı geldi...
*Pent'i takib eder*[signature][hline]Erchamion Demiş ki : Natural_Jedi Sepultura Death Metal'dir trash deil.

[Bu mesaj SpiritCrusher tarafından 12 Aralık 2004 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Snoop Dog mudur nedir o dingilin coveri iğrençti ayrıca Ulrich neden o adama kafa atmadı anlamış değilim ayrıca o showun organizatörünü kutlarım böyle efsanenin eline verilir

avril lavigne:fuel
limp biskit:sanitarium
korn:one
sum 41: for who the bellz toll
ayrıca rezalet bir sad but true[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sosyal ağlarda paylaş

sahnede iyiden ne anliyosunuz once onu aciklamaniz lazim..
eger albumdeki ayni "sound"u yakalamaksa soylemek istediginiz Limp Bizkit gayet guzel tutturuyo konserlerine gitmesemde full konser ve bi suru ayri kucuk canli videolarini izledim..
onun disinda evanescencenin sadece akustigini dinledim kadin albumdekinden daha guzel soyluyo[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...