Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asus Nexus 7

elma

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

elma said:

http://www.google.com.sg/nexus/7/

Kullanan var mı pati'de? Haftaya almayı düşünüyorum, yorumları alabilirsem sevinirim

2. versiyonu çıktı sanırım bunun, bi de 7 inch ufak ya tablet için, ben aldıydım bi Acer harbiden ufak yani

Evet 2. versiyonu çıktı geçen hafta. TR'ye dönerken 32gb ından alacağım. bize gelmesi 2-3 ayı bulur heralde.

7" ve 8" ler bence ideal. Daha önce 10" ipad kullanıyordum çok büyük geliyordu hem ağırdı hem de her yere taşıyamıyordum. 7" tablet çok pratik büyük bir pantolon cebine bile sığıyor, taşıması kolay ve 7" de yetiyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bununla samsung note 8 arasında kaldım. En son note a karar vermiştim, gidip dükkanda ikisini birlikte inceleyince kesinlikle nexus diyorum. Full hd çözünürlük muhteşem olmuş hiç böyle crystal clear bi ekran görmemiştim. Hem de ele tam oturuyor, samsung note biraz büyük kalıyor. S-pen i fazla kullanmam, yanında 1" den feda ediyorum ama olsun. Bi de sd slottan fedakarlık ediyorum ama zaten nexusu 32 gb alıcam rahat rahat yeter.

Amaç çok hafif olsun, telefondan büyük olsun ve ulaşım sırasında kullanılsın falan, ya da odada otururken hızlı web browsing için.

Tableti elinize alıp biraz kurcalayınca kaliteyi hissediyorsunuz, samsung ve ipad dandik kalıyor ikisinin yanında bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...