Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Back to the 80's

Abus

Öne çıkan mesajlar

15 Aralık Çarşamba 21:00 günü Yeni Melek Gösteri Merkezinde olacak bu etkinliğe katılan pati var mı?Ben katılcamda...

Hem de 80’li yılların şarkılarını dinleyeceğiniz, o günleri hatırlayacağınız çok özel bir parti için geliyor: BACK TO THE 80’S!!! 15 Aralık 2004 Çarşamba gecesi Yeni Melek Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek bu gece de 80’li yılların en ünlü şarkıları çalacak ve parti içerisinde ALPHAVILLE, başta “Big in Japan”, “Forever Young”, “Sounds Like A Melody”, “Jerusalem” ve “Do You Want To Dance With Me” gibi klasikleri olmak üzere sevilen bir çok şarkısını çalacak.!!!!

biletler 33 Milyon

Güzel bir gece olacağa benziyor.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

Ya giderdim de, döverler beni içerde. O taytlı adamları falan görünce kriz geliyor =) Yoksa 80lerin müziğini genelde severim.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear, fear is my ally - Darth Maul
Sosyal ağlarda paylaş

15 Aralık Çarşamba 21:00 günü Yeni Melek Gösteri Merkezinde olacak bu etkinliğe katılan pati var mı?Ben katılcamda...

Hem de 80'li yılların şarkılarını dinleyeceğiniz, o günleri hatırlayacağınız çok özel bir parti için geliyor: BACK TO THE 80'S!!! 15 Aralık 2004 Çarşamba gecesi Yeni Melek Gösteri Merkezinde gerçekleşecek bu gece de 80 li yılların en ünlü şarkıları çalacak ve parti içerisinde ALPHAVILLE, başta ;Big in Japan, Forever Young, Sounds Like A Melody, Jerusalem; ve Do You Want To Dance With Me gibi klasikleri olmak üzere sevilen bir çok şarkısını çalacak.!!!!

biletler 33 Milyon

Güzel bir gece olacağa benziyor.

Mesajı editledim valla bence çok süper olacak gibi 80'ler harika.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...