Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cici bayanlar Yeni Başlıyacagım da ..

kayip_cocuk

Öne çıkan mesajlar

bu forumlarda yardımcı çoktur ama heralde şimdi oyundalar ki cvp veremediler.tam olarak ismini hatırlayamıyorum ama baş harfi x olacaktı.Uzun süredir girmiyorum o yüzden kusura bakmayın.orada başlamanızı söylememin sebebi diez ve areste adamlar aşmış itemler çıkmış durumda hadi diez birazdaha az ama en yenisinden başlarsan senin için daha iyi olur türk dersen areste önceden çok vardı sonra dieze geçti hepsi şimdide heralde son serverdadırlar[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece yaratık keserim cok bi amacım olmaz,buyuk olaylar beni asar derseniz areste baslayin itemlar ucuzdur.Hayır oyunu cabuk kaparım,hırslıyım vs. derseniz son server(x ile baslayan).
ps: Ne zor ismi var onun ya.Türkler soyleyemesin diye oyle yaptılar kesin :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quanzi, 08 Aralık 2004 20:22 tarihinde demiş ki:
ares türk dolu.

ama xigenon açılmadan önceki diezle karşılaştırılamaz
her partyde kesin 1 türk ama normalde 2 türk olurdu birde türk olduğunu saklayanıda katarsak her partyde ne az 2 türk olurdu
buna göre düşün estlanda gidiyordum pianadan geçer ken birsürü türk nickleri bilmemne_tr ve daha 10larcası
bu yüzden türk yoğunluğu diezdeydi ama artık xigenonda olduğunu tahmin ediyorum[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 05 Aralık 2004 19:18 tarihinde demiş ki:
Beyler bu oyuna Yeni başlıyacagım.. hangi serverde acmamı önerirsiniz.. şöyle bi turk lerin yogunlukta oldugu server varsa ismini verirseni cok sevinirim..

Biz yaklaşık 50 kişilik bir arkadaş grubu ile Ares1 serverindeyiz. Itemler ucuz demiş bir arkadaş. Diğer serverleri dolaşmadığım için o konuda bişey diyemem ama haklı olabilir. Ayrıca Türk KO'cularla bile oynasan sana tavsiyem kesme sırasında (yaratık öldürürken) asla kimseyle konuşma. Dikkatin dağılır kazandığın tüm Exp. leri har vurup harman savurmuş olursun. Alışana kadar çok fazla ileri açılma. Werevolf, giant bulcan ve shilanlara fazla yaklaşma. Oyuna ilk başladığında üflediklerinde ölürsün.

Sen bu mesajı 5 Aralık ta atmışsın. Şimdiye çok rahat 30lvl olmuşsundur ama yinede yeni başlayanlara nacizane uyarılarım olsun..
Yaşadım test ettim :)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 12 Aralık 2004 05:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...