Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebastian Bach Konseri/Yeni Melek

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Şimdi geldim konserden,mükemmeldi.Yaşlanmış amcam baya :Pp;lakin performansı aşmıştı.Şarkıların aynısını çaldılar direk..Bach'ın sesi zaten aşmış,yaşlanmasına rağmen ses tellerinde bi değişme olmamış...Saat 9 gibi Ogun Sanlısoy ve grubu çıktı sahneye,açıkçası çok begenmedim yine de güzel coverlar çaldılar.Ogun Sanlısoydan sonra yaklaşık bi yarım saat soundcheck ve diger ayarları bekledik,ve sahneye çıktılar.

18 and Life,I Remember You,In A Darkened Room,Youth Gone Wild hitlerini canlı dinledim ya,ölsem de gam yemem.[signature][hline]matter of time.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gidicektim ben buna, hesap dışı şeyler oldu.

Neyse, sevindim adına ya, ben de en azından o salak Ogün'ü dinlemek zorunda kalmadım diye kendimi avutayım =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear, fear is my ally - Darth Maul
Sosyal ağlarda paylaş

18 + sorunu yoktu zaten konserde 18+ da yoktu çok.Süper bi seyirci kitlesi vardı,yeri geldi hepberaber headbang yaptık yeri geldi beraber söyledik şarkıları.

Yuxexes'ten davetiye kazanmıştım zaten,beleşe girdim ;)

Steve de diger grup üyeleri gibi aşmıştı ve bach herbir üyeyi öne çekip solo attırdı :)

Hala etkisinden kurtulamadım,konser bitiminde ''See you next summer'' demesi baya bi umutlandırdı beni.Bugün de istanbul da olsa koner yine giderdim kesin.[signature][hline]matter of time.

[Bu mesaj Tarist_Windveil tarafından 08 Aralık 2004 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ankara konserine gittim bende dün, muhteşemdi tek kelimeyle ralph'in (gitarist) doğum günüymüş sebastianla pasta savaşı tarzı olaylar oldu eğlenceli , çok çok keyifli bir konser oldu.
sebastian bach'ın seyirciyle olsun grup elemanlarıyla olsun ilişkisi inanılmaz iyi.
oehh ne yazılırki ya rüya gibiydi işte..[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...