Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Newbieyiz! Haklıyız!

KucukHusamettin

Öne çıkan mesajlar

said:
antakyali, 06 Aralık 2004 21:25 tarihinde demiş ki:
nasıl patch yapıcaım? yapmaya başlıyom başka bişeyle ilgilenirken bi daa patch ekranına tıkalrsam açılmıo kıl oluyom(zaten şu an gidik server)

baglantın normal bir baglantıysa max 15 dkda halletmesi gerek,fazla elleme patch yaparken :-) o bitince gene gelecek kendine.
Bu arada yaratıklar-haritalar-skiller-silahlar hakkında detayli bilgiyi
www.knight-online.com.my
Adresinden alabilirsiniz.(ingilizce).

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 06 Aralık 2004 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyide ingilizce kaynak çok zaten :)
ama oynıcam oyunun türkçe açıklamasını okumak isterim yani uo da ultimatr vardı nwn ise mix.gen.tr vardı bunda bişe yok :( çulsuz bu oyun :P[signature][hline]N-Gage Kullanıcıları Portalı
..Knight Online..
..Aliko the Warrior..
..Xigenon 1..

[Bu mesaj rockncoke tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda biraz ararsanız bazı sınıflar hakkında bilgiler var,genel olarak yüzeyden bidaha geceyim.
Warior-
Cok asırı dmg vermez ama hemende ölmez,
Defense olursanız 45 te acılacak provoke skilliniz ile cok cabuk lvl atlarsınız(1 warior provoke yapar mageler aoe yapar)
Attack olursanız melee party lere girersiniz,lvl 55 den sonra yarmaya baslarsınız.her skill turundede lvl 62 de aynı buyu acılacak.

Mage-
En iyi dmgleri verir,mage iste :-) en cabuk ölür.
Fire en fazla dmg e sahip,
Glacier orta-yavaslatma özelligi var,
Lightning stun eder,eslantta deru ve apos partylerinde is yapar.
Paper mage sadece mp dir,int e vermez,lvl1 armor giyer ama vurdummu oturtur(fire dir).
Classic mage ortalama 110 a kadar mp gerisi inttir,yuksek lvl armor giyer.
Staff larda staff ın elemental dmg ı base att dan daha onemlıdır.Ne tur buyucu iseniz onun elementalinde staff kullanın.İtemlar mp bonuslu tercih sebebi.
Bayan mage ler 20 int fazla baslar,ama ben homoseksuelmiyim derseniz size kalmıs :D

Roque-
Serverda sayısı en fazla olan sınıf.
Assasian,zaten biliyosunuz ne oldugu,eslantta melee party lere girer,itemları pahalıdır.Lvl kastıgınız kadar itemda kasmak zorunda kalabilirsiniz.
Archer-assasian gibi,itemlar ucuk.
Statlarda dex e gidin,pure dexer olursanız en fazla plate armor giyebilirsiniz,mantıklı olan hp yi chitin giyebilecek seviyeye kadar cıkarmak.
Dipnot: Genelde ilk 5 te assasianlar oluyor.

Priest-
Doktor-hemsire-ebe :D
Pek bir bilgim yok.Forumda detaylı anlatımı vardı sanırım.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 06 Aralık 2004 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Senin oyun zevkine kalmıs.Mage seviyorsan mage ac,yakın temas hasar seviyorum dersen roque ac,tank olucam dersen warior,priestlerde party bulmakta sorun cekmezler.
İtemda onemli tabi,
Roque chitin 3,5~ m
Warior chitin 1,5~ m
Priest chitin 1m~
Mage crimson 500k-1m~
Bunu yazmamın sebebi,roque item bulmakta baya zorlanıyor o yuzden.Suda var iyi bir assasian olursan mesela,colony de tek basına gezebilirsin,lvl45 te stealt buyun acılır,solo yapma sansın digerlerine gore daha fazladır.Tabi her zaman bir party e ihtiyac duyarsın ayrı olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonradan priest neden oluyosun :) madem oyle bastan priest ol.Zamanına yazık,ne kadar erken yuksek lvl olursan o kadar cabuk pk olayına girersin.
Bu arada ben biraktim oyunu.
Diez 41 mage/male
lightning/glacier
alchemy+6/48
Full gob set
Thunderblast scroll
Full+6mp ring/earing/belt
Paticik uo da gold la takas edebilirim isteyen varsa.
Diezde 41 roque da verebilirim yanında :D

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 06 Aralık 2004 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

doğrusu bende değişebilirim
lightning mage
lvl 49
crimson robe crimson gloves diğerleri goblin
elimde staff yok çünkü flameden lightninge geçerken 8m vermiştim bu yüzden güzelim +6 elemental +48 flameyi sattım
para 400k var adamda paticikten isteyenlerle uoda parayla değişilir ama patide paralı olanlar uoyu bırakacaklarını sanmam[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...