Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monochroma - Türkiye'den çıkan bir yapım

bliksem

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

Lyv said:

bu oyunu yapanlar eniştemgiller desem hiç ciddiye alınmıcam ama cidden öyle. fazla yermeyin para kazansın çocuklar

Gerçekten çok güzel çalmışlar konsept artları çok uğraşmışlardır. Tebrik et eniştengili.

Ablanın altınlar duruyor mu?

wut?

Oyunun yarın steamde satışa çıkması gerekiyordu.
Önce bi oynayalım sonra yorumlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

bu oyunu yapanlar eniştemgiller desem hiç ciddiye alınmıcam ama cidden öyle. fazla yermeyin para kazansın çocuklar

Ya sagda solda gordukce aklima geliyo, hazir sunu gormusken sorayim;

Madem enistengiller bu kadar emek harcayacakti, niye daha orijinal birsey yapmak yerine alip Limbo'yu cakmislar acep ?

Karakterin catilardan kaymasina kadar hareketler neyim ayni lan? Ayib.
Sosyal ağlarda paylaş

makul fiyatttaysa alirim ben
neden derseniz bu tur isler ilk iterasyonda olmuyor.
Yazilim isinde genelde ilk iterasyonda yaptigin ne kadar kasarsan kas mutlaka sacmaliklar ve hatalarla dolu oluyor. Oyun art bakimindan gercekten guzel bahsedilen sorunlar tuslarla, tepkime sureleri ile ilgili.
Bu hatalari yuzlerine vuruldugundan bi sonrakinde daha iyi yaparlar elbet.
Dedigim gibi yerin yermesinede, sirf yardim olsun diye satinda alin asdf
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

2.5 ay sonra cikacak oyunun nesi icin para toplandi ben onuda tam anlamadim..elektrik faturalarini odemek, azicikda PR yapmak icin herhalde..Gamescon bitti hani bir sonraki fuara falan gitsinler kapida flyer falan dagitsinlar ne bilim..

Beta access yok, Dev chat yok, cunku develop bitmis zaten..stretch goal zaten komedi.

(2x para toplanirsa 1 puzzle 1 area eklenicekmis..eh..sagol..bari minigame abi kardes arasi tavla eklesinler, ne bilim kardesin ruyasinda full renkli (bkz pyrovision-tf2) kosturdugu mario level eklesinler falan..daha once de dedim, o fundinge getir Okan Bayulgen disseslendirme yapsin 3 dilde...o olmazsa Levent Uzumcu yada Doga Rutkay falan ne bileyim...beles TR pazari PR da olur..)

#direnInnovasyon

Ama yok..bu fikirleri bile soyleyebilecegin onerebilecegin bir Dev Chat yok mesela..

E bunun Pre-order yada CE'den ne farki var ki?..cevap vereyim "fark yok".

Yani yapsinlar umarim daha fazla oyun da yaparlar, ileride daha(!) orijinal seyler cikartirlar...ama ben simdiden review notunu 6.5-7/10 olacagini yazayim buraya.

http://cdn.niketalk.com/1/11/350x700px-LL-1177c07f_tumblr_inline_muhh0b6jYu1qkbblf.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Sorgu sualsiz yermek bence de doğru değil ama Kickstarter tarihinden itibaren kaç ay olmuş, oyun ertelenmiş vs. ancak demodaki kontrol sıkıntılarının aynen durması...

Kickstarter başlangıcında hazır olarak 2 bölümlerinin olduğunu söylemişler. E tamam da oynayan adamlar diyor ki (ben dahil) hareket sıkıntılı, düzgün çalışmıyor, doğru hissetmiyor diye. "Hayır, bizce güzel." diyip devam mı etmişler bu mu yani? Ek bir içerik olsa, düzgün çalışmasa neyse de oynanış sıkıntılı yahu nasıl atlanabilir bu kısım?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Lyv said:

Ya sagda solda gordukce aklima geliyo, hazir sunu gormusken sorayim;

Madem enistengiller bu kadar emek harcayacakti, niye daha orijinal birsey yapmak yerine alip Limbo'yu cakmislar acep ?

Karakterin catilardan kaymasina kadar hareketler neyim ayni lan? Ayib.

eniştemin kendisi haydi limboyu çakıyoruz arkadaşlar demedi tabiki. Adam işin animasyon kısmında. ne deniliyorsa onu çiziyor hareketlendiriyor vb.

o kadar insan hayvan gibi emek harcadı ben de herkes gibi senaryonun daha özgün olmasını tercih ederdim.
(şirket dedikodularını buraya yazamayacağım sdfds)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...