Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhabalar

Mr_XxX

Öne çıkan mesajlar

biliyorum gibi ben bunu, öyle yeni asır orta sayfalarında "amerikada iş imkanı tel.132423" yazan reklamlardan, hatta sokakta ufak kağıtlar halinde dağıtıyorlar, işte buda onun net versiyonu yeni çıkmış ilk örneklerden.

Önce sizi bi sınava sokuyorlar, hah yetersiz oluyorsunuz tabi, sonra X kadar maaş diyorlar ama bizim kursumuza geleceksin para vereceksin (yetersiz görüldün ya), tamam diyorsun kursa 5X para yatırıyosun, kurstan sonra seni işe alıyorlar, ilk ay X maaşını alıyorsun sonra yallah işten atılıyorsun. Dolandırıcılığın son noktası artık.

[Bu mesaj mukus tarafından 07 Aralık 2004 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mukus, 07 Aralık 2004 18:19 tarihinde demiş ki:
biliyorum gibi ben bunu, öyle yeni asır orta sayfalarında "amerikada iş imkanı tel.132423" yazan reklamlardan, hatta sokakta ufak kağıtlar halinde dağıtıyorlar, işte buda onun net versiyonu yeni çıkmış ilk örneklerden.

Önce sizi bi sınava sokuyorlar, hah yetersiz oluyorsunuz tabi, sonra X kadar maaş diyorlar ama bizim kursumuza geleceksin para vereceksin (yetersiz görüldün ya), tamam diyorsun kursa 5X para yatırıyosun, kurstan sonra seni işe alıyorlar, ilk ay X maaşını alıyorsun sonra yallah işten atılıyorsun. Dolandırıcılığın son noktası artık.

Çok amam Çok ayıp ya ben böle bişi sölemedim yok amerikan yok italyan iş merkezeleri ben takım arkadaşları arıyorum diyorum konuyu nerelere çektiniz. İstersen 10 dil bil biz bi standart getirdik 10 dil bilen adama yok biz seni almıyoruz demicez ne biçim insanlarsınız ya

[Bu mesaj Mr_XxX tarafından 08 Aralık 2004 10:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilgisayar muhendisliginde son senem seneyede mastera basliyorum

scripter nedir ? ya
o hemen ben bilirim havalarindaki arkadaslar nedankoya laf koymak icin

birde beni bilgilendirin ya?
neymis bu scripter?
altyazi falanmi hazirliyor filmlere:)[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...