Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhabalar

Mr_XxX

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar Değerli İnternetci arkardaşlar size önceklikle kendimi tanıtayım:
Adım: Doğu
İşim: Aracıyım/En iyi insanları ayarlarım
Bu kadar yeter diyerekten sözün özü şudur ki ben 10 tane kendi konusunda uzman arıyorum. Aradığım Kişler Arasında Cinsiyet Farkı Yoktur Bay veya Bayan hiç farkmez ardığım özellikler:
1- Dürüst Olması
2- Yaptığı İşte Deneyimi Olması
3- En az 1 en fazla 4 yabancı dili olmalı
4- 12-saat veya 24 saat İnternette olması
5- 18 Yaşın Üstünde olması
Bu şekilde 5 Kişi alınacaktır. Yukarıdaki saydığım maddelere uyan arkadaşlar öncelikle benle irtibat kurmalıdır. Yaptığımız veya yapacağımız çalışmalar sonrasında Büyük ödül olan 1000$ ödül olarak verilecektir. Bu konuyu niye buraya açtım duydumki burada Sadece İyi bilenler geliyormuş ben herkese saygılı davranırım o yüzden karşımdakilerininde Saygı içersinde olmasını istiyorum Hepinize İyi Günler
Msn Aderesim [email protected]

[Bu mesaj Mr_XxX tarafından 04 Aralık 2004 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mr_XxX, 04 Aralık 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
1- Dürüst Olması
2- Yaptığı İşte Deneyimi Olması
3- En az 1 en fazla 4 yabancı dili olmalı
4- 12-saat veya 24 saat İnternette olması
5- 18 Yaşın Üstünde olması
Bu şekilde 5 Kişi alınacaktır. Yukarıdaki saydığım maddelere uyan arkadaşlar öncelikle benle irtibat kurmalıdır. Yaptığımız veya yapacağımız çalışmalar sonrasında Büyük ödül olan 1000$ ödül olarak verilecektir. Bu konuyu niye buraya açtım duydumki burada Sadece İyi bilenler geliyormuş ben herkese saygılı davranırım o yüzden karşımdakilerininde Saygı içersinde olmasını istiyorum Hepinize İyi Günler
Msn Aderesim [email protected]

[Bu mesaj Mr_XxX tarafından 04 Aralık 2004 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]

biraz daha bilgilendirsen ne kadar güzel olurmuş
webtasarımmı veya ne biliyim web üstünden help deskmi[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mr_XxX, 06 Aralık 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
Tekrar merhabalar benim aradığım 5 kişi bunlar
1-Yazılımcı
2-Donanımcı
3-Hacker
4-Scripter
Bana bunlar lazım saydığım şartlara uygun olan varsa onları bir sınava sokacağım geçerlerse bir üst kademede bizimle iş yapacaklar
Saygılarımla
mauahauha ajan ariyor adam ajan :D[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yazarım* donatırım*, keserim yararım kırarım parçalarım*, sktir* bile çekerim allahıma..

Abi adam lazım mı? Kamyon nerde?[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yannız cidden diğerlerini anladımda scripter ne oluyo.. Hackten canınız sıkıldığında uo mu oynayacaksınız?

-Alooo hüseyüüün. Canum sıkıldı hektagon'u sonra hekleriz.. Gel uo oynuyak..[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mr_XxX, 06 Aralık 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
Tekrar merhabalar benim aradığım 5 kişi bunlar
1-Yazılımcı
2-Donanımcı
3-Hacker
4-Scripter
Bana bunlar lazım saydığım şartlara uygun olan varsa onları bir sınava sokacağım geçerlerse bir üst kademede bizimle iş yapacaklar
Saygılarımla

5 kişi?[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

Waauuv gizli soruyu çözdün.. 5. element sen oldun işte..
Allak be kaçırdık.. Neyse sana iyi şanslar...[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gidiyomuşsun 4 tane mal var. adam hasta ruhlu koymuş bunları düzene ayakta mal mal dikilolar. 5. adam geliyo, 5. kişinin özellikleri nelerdir diye soruyo.. İşte sensin. one ONE, seçilmiş olan 5. elementim benim ahahah lol canlandırınca çok komik oldu..[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 06 Aralık 2004 19:12 tarihinde demiş ki:
Abi yannız cidden diğerlerini anladımda scripter ne oluyo.. Hackten canınız sıkıldığında uo mu oynayacaksınız?

-Alooo hüseyüüün. Canum sıkıldı hektagon'u sonra hekleriz.. Gel uo oynuyak..
[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

script daha çok youmlayıcı dil gibi bişey. programlama çok daha geniş kapsamlı. script yazarken elinde ne varsa onu kullanırsın. proglamlama iş daha farklı.

birde çok saçma olmuş bu topic. eleman aranır. hatta işini bilen eleman forumlarda aranır o da güzel bir yöntemdir fakat bu şekilde olmaz ki bu. yok öldü yok bilmemne. ilk önce işi anlat bi anlaşmayı anlat. ne maaş vereceğini anlat sonra ikramiyeye gel. hacker nedir ayrıca. gidip başkasının kodlarını fln mı çalacaksınız ? ha yok sadece güvenlik içinde güvenlik için yaz. ne bilim çok saçma olmuş ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phlox, 06 Aralık 2004 19:54 tarihinde demiş ki:
scripting uodan ibaret değildir bilmemek ayıp değil ama bilmediği halde atıp tutmak da doğru değil.

nedanko....??arkadaş noktayı koymuş...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın benim buraya yazmam konusunda sırar etmem burada bilgili insanların fazla olması ama gördüğüm kadarıyla biligili değil daha çok lâbali insanlara ukalığa maruz kaldığımı gördüm ve çok üzüldüm ben scp ci dediğimde niye uo anlaşılıyor her hangi bir program için gerekli değilmi bunlar lütfen. Ben yasal olmayan bir şeyi niye buraya yazayım ve yapacağım iş tamamen yasal olup İstanbul 1. Noterinden İmzalanmış olacaktır. (Para Ödülü Alan Arkadaşlar İçin) diğerleri elndipi için bişi söyliyemem Sadece şunu söyliyeyim güvenlik amaçlıdır benim bu şekilde yazmamın sebebi de şudur Benim takım arkadaşlarım Ayrıldılar bende onları bu şekilde buldum acaba tekrardan da bulabilirmiyim Ümidi vardı ama sadece ukalık varmış çok yazık...!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...