Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kürdistan Üniversitesi

omm

Öne çıkan mesajlar

omm said:

calimero said:

omm said:

ee?

trt'de programa katılan konuk sen miydin kardeş? ne ee'si?

Sen bu wikipedia linkini buraya yapıştırırken yaptığın gafın farkında değildin. Çeviriyosun kazı yanmasın diye.

Ayrıca 74 demiyor 91'den beri diyor.
91'de Irak Kürt bölgesi diye bir şey mi vardı? Neyi nereye bağlamaya çalışıyorsun ne demeye çalışıyorsun? ee? Neyi neyle kıyaslıyorsun? Gelip yalan yanlış bir argümanla kürdistan üniversitesi zaten 40 yıldır olan bir şey var diyorsun. Baştan yalansın. Öyle bile olsa bunun konuyla alakası ne? Ee?

Paylaştığı kaynağı kendi okumayan adamdan province, regoinal government falan idrak etmesini beklemek hata zaten. O yüzden ee? Ekşiden takip et sen gündemi. Faşist falanım ben.

kafan mı güzel bilader? üniversitelerin kuruluş yılı konusunda, ilk kurulduğunda hangi isimle kurulduğuna, hangi okula bağlı enstitu olduğuna falan değil eğitime başlamış olduğuna bakılır. Bu yüzden zaten wikipedia'da o tarihe atıfta bulunulmuş.

al sana bir örnek:

http://en.wikipedia.org/wiki/Eastern_Mediterranean_University

erbil üniversitesi konusunda da, ırak kürdistanı vardı yoktu olayı değil. 74'ten beri böyle bi üniversite var zaten bişi olduğu yok, şimdi ikincisi kurulunca bu yaygara nedir diyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şunları peşin peşin söyleyip senin işini kolaylaştırayım. Belli ki pek beceremiyorsun sen bu işleri daha çok ekşi okuman lazım.

Irak Kürdistan Özerk bölgesinin varlığından rahatsızım. Türkmenlerin bastırılmasından, öldürülmesinden rahatsızım. Irak Kürdistan özerk bölgesini gümbür gümbür Türk sermaye sahiplerinin inşa ediyor olmasından rahatsızım. Kürtlerin bağımsızlık diye çoluk çocuk doğrayarak çatışageldiği bu savaştan edinecekleri en ufak kazanımlarından rahatsızım. Kapiş?

Şimdi sabaha kadar yargıla beni burda. Ben gidiyom. Sonra yine gelirim.

http://weknowmemes.com/wp-content/gallery/and-not-a-single-fuck-was-given-that-day/and-not-a-single-fuck-was-given-that-day-leo-strut.jpg

edit: Gaziantep Üniversitesi ODTÜ idi vaktiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok düdüğün yaptıgı hata bana ban isterken kendinin banlık hakarette bulunması.

Baya şapşal.

Kürtlerde gerçek bir üniversite kuracak medeniyet yok şu anda. 15 yıl sonra anca. Lise terk olur kalitesi. Bizim üniversitelerin hali ortadayken ve daha bizimkilere yetemiyorken boş çabalar.

Hele öyle polarize eden isimlerle açmalar falan, ellerinde patlar o.

Sosyal ağlarda paylaş

3.5 yaş seviyesi, okuma bilmiyorum ağbi resimlere bakıyorum sadece kafasıyla şapşal falan demeler. gediğe koyar geçerim sadece, muhattap almaya dahi gerek yok.

işte okuma bilmediği için de bu üniversitenin erbil'de kurulacağını anlayamamış, resimlere bakmış sadece. wiki'de resim de yok onun sekmesini anksiyete krizine girip direkt kapatmış zaten. orada şöyle yazıyor çünkü:

said:
The University of Kurdistan was ranked as the eighth top university in Iran (categorized by quantity and quality of research activities) in academic year 2007-2008 and was ranked as the first top developing university in Iran in academic year 2006-2007.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...