Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İslam fuck yeah

lazerbulbul

Öne çıkan mesajlar

hayır, eski türklerde de vardı ama sözde okumuş gencin yaptıkları saçmalık. hala adam mantıklı birşey demiyor. "alın bakın şöyle bir cinayet var. din ile alakası yok ama sapıklık." demiyor. tarikatlarda dindir bunu kafana sok öncelikle. cinayetin kendi elleriyle olması gerekmiyor. adam bir insanı beğenmez "bunu dışlıyoruz beyler." der, herkes dışlar. biri de çıkıp "sen kimsin lan pesefenk" diyemez. çünkü o tanrının rahibi, imamı, xxx görevlisi ama din olmasa ve böyle rütbeler olmasa biri sapıklık yapmaya çalıştığı zaman ağzına sıçarlar. şimdi adam müslüman diye "müslüman gardaşımızın ayıbını örtmemiz lazım." diyor ve tövbe ettirip yolluyor. adam gene aynısını yapıyor ve gene böyle çembere giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

okudum moruk. anlıyorum seni. victor kankin falan herhalde bilmiyorum ama dediklerimden anlam çıkartamıyorsun. toprağın sahibinin koyduğu kurallar elemana zor geliyorsa defolur gider topraktan. bu kurallar din kuralları adı altında olunca sıkar o gitmek. gidemez, korkar. millet dışlar. cehenneme gider cız olur
Sosyal ağlarda paylaş

dostum adam reis, okay. dediğimi anlamıyorsun ta başından beri bu reisin dini kullanan bi alçak pezefenk olduğunu söylüyorum. bana artık bu reislerin din kullanmayan biri olduğunu söyleyebilir misin? solcular hariç. onlar mal. solcularda lider bile olmaması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...