Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Türkün gücü- türk guildleri

Mad_Can

Öne çıkan mesajlar

Herkesten önce herkese selam arkadaşlar durum şudurki eclipsete bulunan türk guildlarını merak etmekteyim NkA da oynamaktan bıkkınlık geldi heriflerin hepsi amerikalı ben çıkarken onlar geliyo bi ava çıkamadık deli oldum şu türk guildleri ve kurucularını bana bi sölerseniz çok makbule geçecek[signature][hline]www.wingchunturkey.com
aha ben bundanım işte
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Sevgili Mr Bomb oyuna her giren playeri FrF'ye veya Rip'e yöneltmek onlari büyültmez bir yerden sonra geriletir..
Son günlerde bir cok turk Pa sı eclpise de faaliyet halinde insanlar biraz da onlara en azından forumlar aracılıgı ile kanalize edilirse herkes yeterince büyür ve gerekli ihtiyaclarını karsılar hale gelir..[signature][hline] Vipao Arom . Old School Rifleman @ Eclipse
Pa:HF
City:Angora
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kath, 30 Kasım 2004 14:21 tarihinde demiş ki:
Sevgili Mr Bomb oyuna her giren playeri FrF'ye veya Rip'e yöneltmek onlari büyültmez bir yerden sonra geriletir..
Son günlerde bir cok turk Pa sı eclpise de faaliyet halinde insanlar biraz da onlara en azından forumlar aracılıgı ile kanalize edilirse herkes yeterince büyür ve gerekli ihtiyaclarını karsılar hale gelir..
haklısın sana katılıyorum, ama benim önceki msjım yaz aylarında atılmıştı, o sıralar bu yeni pa lar henüz kurulmamışlardı.

ama şöyle de bi gerçek war yeni pa lar eskilerinin geldiği yere bu saatten sonra zor gelirler çünkü swg yi bırakan bırakana şu sıralar. ha oyuncu fazla olsa olabilirdi, yeni pa lar da gelişirdi hemen, keşke böyle olsaydı ama şu an bu pek mümkün deil gibi gözüküyor :(

bu arada ewt qui revhas 1 weya 2 ay önce bıraktı oynamayı... malesef :([signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...