Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

TeddyLop said:

yumurta yemeyi sevmiyorsan paran bok nasil olsa egg proteini al whey tüketmek yerine.
zaten o kullandığın 3 supplement gereksiz ötesi

Bak şimdi gereksiz ötesi ama neden gereksiz ötesi yaz bunları. Bak benim karşımda bir örnek var 8 ayda geldiği hal ortada.

Adam ne derse harfiyen yapmaya adadım kendimi.

Sende göster bi kendini ne kadar ciddiye alıp almayacağımı bi düşüneyim.

Biraz önceki resimdeki adam bana steroid kullan dese 2 dk düşünmem anladın mı misal:)

Adamın elinde var olan bir vucut var bunları yaptım diyor :)

Senin daha iyisi varsa göster hemen seni hocam belirleyim:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

TeddyLop said:

yumurta yemeyi sevmiyorsan paran bok nasil olsa egg proteini al whey tüketmek yerine.

Bak şimdi gereksiz ötesi ama neden gereksiz ötesi yaz bunları. Bak benim karşımda bir örnek var 8 ayda geldiği hal ortada.

Biraz önceki resimdeki adam bana steroid kullan dese 2 dk düşünmem anladın mı misal:)

steroid kullanıp vücut yapan birisini hocan belirliyorsan benim natural yaptığım vücut beni senin gözünde ağır sensei yapar demek hmm.

azıcık spor genel de supplement konularını okusan bunların cevapları dolu orda.
ayrıca bakarsan orda benim resmimde olcaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

haşlama sevmiyorsan hiç zorlama. Tavada light peynirle karıştırarak pişir, biraz pul biber. Yumurtanın pis tadı kayboluyor peynir ve baharatla, bir de yumurtayı organik al. Daha az kokuyor sanki.

Alfred'e söyle yapsın sana her sabah.

Çekmeköyde oturuyorum yukarıda köyler var her hafta pazardan organik tavuk götünden çıkmış yumurta alıyorum.

Haşlama deneyecem karabiberle akar gider sanırsam bu sabah çiğ içtim yine yarından itibaren yemeye başlayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

TeddyLop said:

Sequo said:

TeddyLop said:

steroid kullanıp vücut yapan birisini hocan belirliyorsan benim natural yaptığım vücut beni senin gözünde ağır sensei yapar demek hmm.

azıcık spor genel de supplement konularını okusan bunların cevapları dolu orda.
ayrıca bakarsan orda benim resmimde olcaktı.

O adam steroid kullanmadı yani en azıdan kas kütlesini hiç bir zaman artırmaya calışmadı.

Kullandığı kür yağ yakımını hızlandıran ve vucudu sudan arındırıp kurutmaya yarayan bir kürdü. Çünkü steroid kullananda bir arkadaşım var.

Aralarında baya fark var.

Sosyal ağlarda paylaş

o kadar çok steroid var ki.
su atmak için su tutmak için bulk olmak için define olmak için güç arttırmak için. hepsi steroid yani amaçları farklı. ilk resimde bahsi geçen arkadaş demekki winstrol tarzı şeyler kullanmış bu attığın ise bulka yönelik testo olsun bolde olsun mmaddi durumu olanlar genelde bunlara g.h ekler
Sosyal ağlarda paylaş

TeddyLop said:

neyse ben bugün çok sinirliyim sakinleştiğimde istediğin herşeyi anlatabilirim resmimide atarim kaale alip almıcağına karar verirsin.
herkesden özür dilerim.
ota boka sataştığımı farkettim gerek oyunda gerek facete gerek burda herkerse dfgsdfg

Np mate. Bilgilerini bekliyorum her yeni bişey öğrendiğimde çöok mutlu oluyorum bu konuda daha 3-4 aylığım çünkü:D
Sosyal ağlarda paylaş

sequo said:

@Sequo

ben cok uzun bir donem roid kullandim, isimlerini vermiyim burda.
once oral ile basladim sonra igne kullandim.

bunun kabul edilebilir, vucuda kalici fayda saglayan hic bir yani yok.
bunu net soyliyim.

once mamayi sonra sporu ardindan sigarayi birakip evlemdim,
4xcombo attim kendime, 30 kilo aldim, 15 kilosunu verdim.

simdi Cekmekoy de bi salona basladim tekrar, gecmis musabik zamanlarimdan arkadaslarimla birlikteyim, onlarin evime yakin salon acmasi efsane oldu..

mSC de baya vakit kaybettim bende. orda bir tek kalan hocalardan Hasan iyidir.
daha iyileri de vardi hepsi gittiler.

Cekmekoy de personal training ve isi iyi yapmak istiyorsan, gidecegin adam Erhan dir, o da private pilates diye bir salonu vardir, mehmet akif deki migrosun orda. istanbulun bir cok yerinden gelip Erhanda pilates ve crossfit yapan yakin dostlarim var.

hocalarindan memnun degilsen Erhanla tanistirayim seni,
hem diyetini hem calismani sekillendirin, haftada 3-4 gun gym e git, 1 gunde Erhanla calis, 3 ay sonunda ciddi sonuclar alirsin sevgili kardesim.

daha detayli konusuruz, OM attim sana, telefonlasalim tanistirayim seni insanlarla, kendin kararini ver.

selamlar,
Sosyal ağlarda paylaş

Teddy hakli,

sadece hareket etmek bile birseylerin baslangicidir evet, ama elde etmek istediginiz sonuca sizi gotururmu, o kisim tartisilir.

o yuzden direkt olarak uzun surer veya kisa surer diye sonuca baglamak dogru degil, hedef belli olmadiktan sonra yol hakkinda sure tahmini zor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

sequo said:

@Sequo

ben cok uzun bir donem roid kullandim, isimlerini vermiyim burda.
once oral ile basladim sonra igne kullandim.

bunun kabul edilebilir, vucuda kalici fayda saglayan hic bir yani yok.
bunu net soyliyim.

once mamayi sonra sporu ardindan sigarayi birakip evlemdim,
4xcombo attim kendime, 30 kilo aldim, 15 kilosunu verdim.

simdi Cekmekoy de bi salona basladim tekrar, gecmis musabik zamanlarimdan arkadaslarimla birlikteyim, onlarin evime yakin salon acmasi efsane oldu..

mSC de baya vakit kaybettim bende. orda bir tek kalan hocalardan Hasan iyidir.
daha iyileri de vardi hepsi gittiler.

Cekmekoy de personal training ve isi iyi yapmak istiyorsan, gidecegin adam Erhan dir, o da private pilates diye bir salonu vardir, mehmet akif deki migrosun orda. istanbulun bir cok yerinden gelip Erhanda pilates ve crossfit yapan yakin dostlarim var.

hocalarindan memnun degilsen Erhanla tanistirayim seni,
hem diyetini hem calismani sekillendirin, haftada 3-4 gun gym e git, 1 gunde Erhanla calis, 3 ay sonunda ciddi sonuclar alirsin sevgili kardesim.

daha detayli konusuruz, OM attim sana, telefonlasalim tanistirayim seni insanlarla, kendin kararini ver.

selamlar,

Okdir. Arayacağım mutlaka seni. MSC de hiç bir hocadan yardım almıyorum.

İlk fotosunu paylaştığım Cenk diye arkadaşım var her hafta 1 gün onla msc ye gidiyorum o ekstra ders veriyor bana. MSC dekilerde nerdeyse Cenke bizle çalış moduna girecekler bişeyler kaparız havasında yanımızdan ayrılmıyorlar.

Bu arada baya değişiklikler yaşamaya başladım vucudumda. Hemen bi fotodaha koyuyorum:)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...