Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

sen de mr universe'sün ya hamahıa vücut yaptım diyosun lol

barfix mekikle daha da öteye geçilmez zaten

sabah kalk boxerla biri fotonu çeksin bakim antrenmandan sonra abuk subuk açılarla poz olmaz öyle

top lel pls

@kanuni

ne sandın ali ekmek patatesle mi vücut yapıyo sdlgsdf

edit:

@cheaz vücudun kötü demiyorum yanlış anlama. önceki postlarımda da motive edici iyi şeyler söylemiştim de sequonun gh'li vücuduyla kıyaslamayın kendiniz pls

HE SEQ O KÜRE O VÜCUT ÇOK DA İYİ DEĞİL ONU SÖYLİYEYİM AMA YANİ

onun nedeni de bu işi ilk defa yapman. ama daha planların olduğu için sorun yok diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Kanuni said:

Parasizda diet supplementlede oluyor. Bakiniz before after konusu ve jagger..

Olm adamın belki doğal testesteronu fazla ve vucudu su atmaya anotomik derecede yatkın.

Bazısı vardır vucudu acayip su toplar. Ne yaparsa yapsın atamaz.

Sadece 1 tane örnek veriyorsunuz farkındaysanız çünkü başka bildiğiniz yok.

Ama roid gücü heryerde. Arkadaşım var roidler inanılmaz vucut yapti bıraktı pct ye başladı çok değil 1 ay sonra bulk oldu adam. Vucudu o kadar su toplamaya yatkın ki;

Diyeti bozmadıda ne yapiyorsa aynısına devam etti katabolik dönemde ama 30 günde gg oldu.

o arkadasin o vucudu 1 ayda steroidle yaptigi icin bir anda bulka donuyor olmasin ?

sende dogal yollarla elde etmedigin o vucudu korumak icin bakalim neler yapacaksin ya da bir gorelim sunun sonucunuda hele :)

kollar guzelde gogus bas, nedense gogus yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

sen de mr universe'sün ya hamahıa vücut yaptım diyosun lol

barfix mekikle daha da öteye geçilmez zaten

sabah kalk boxerla biri fotonu çeksin bakim antrenmandan sonra abuk subuk açılarla poz olmaz öyle

top lel pls

@kanuni

ne sandın ali ekmek patatesle mi vücut yapıyo sdlgsdf

edit:

@cheaz vücudun kötü demiyorum yanlış anlama. önceki postlarımda da motive edici iyi şeyler söylemiştim de sequonun gh'li vücuduyla kıyaslamayın kendiniz pls

HE SEQ O KÜRE O VÜCUT ÇOK DA İYİ DEĞİL ONU SÖYLİYEYİM AMA YANİ

onun nedeni de bu işi ilk defa yapman. ama daha planların olduğu için sorun yok diyorum

cheaze laf etmissinde senin vucuduna cok benziyor su hali.

bu arada herkesin hedefi baska her hedefe steroidle ulasilacak diye bir sey yok..
Sosyal ağlarda paylaş

"parasız yapılmaz diyorsun ya bu spora harcadıgım para eve aldıgım barfiks demiri ve kosu ayakkabısı ama haklısın parasız yapılmıyor sonuc ortada "

adam böyle diyo. ben de diyorum ki barfixle olcak vücut anca o kadar zaten. klasında fena değil fit işte adam. he bitane adam gibi fotosunu göremedim o ayrı pumplı halinde ufak kasılmalarla foto çekiyo paso da yemem ben lolz

parasız VÜCUT GELİŞTİRME yapılmaz, parasız fitness yapılır fit olunur.

arada fark var. aradaki farkı bilen adam da çok yok forumda

omuz süpriz dsflds
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Killer said:

efsane shred iyi hacimliymiş gibi steroidsizde vücut yapılıyo demesine laf ettim.

steroidsiz vucut yapilamaz diyorsun yani sen.. ne dedigini bir anlasak :D

steroidsiz vücut yapılır. benim 81kiloluk halim benim bile maxım değildi ki çoğu insan o vücuda tamam diyodu.

he steroidsiz iş yapıcaksan anatomin çok önemli rol oynuyo ama o bi gerçek. ben anatomi metabolizma avantajlarımı biliyorum. ona güveniyorum mesala. mentalite bide. emre333'ün dediği gibi 15dk oşayım benche gireyim gideyimle vücut olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

secim iste, senin 81 lik halin steroidlilerden benim adima cok daha guzel. cunku benim steroidliden anladigim vucut gelistirmeci bambaska bir yerde.

neysem ney.

spor yapinda dogalindan mis gibi..

bile bile ladese gerek yok adima.

Hacım kusura bakma ama vucut konularında en çok konuşan ama en az resmi olan (1 sene önce sadece 1 konuda) sensin bu forumda.

Şuan yapiyor musun yapmıyor musun belli değil. Resim at denilince geçen sene atmıştım ya diyorsun:)

Koy bi güncel foto yorumlayalım az güleriz gibime geliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...