Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

sequo biz perfectle samimiyiz zaten bu konularda o benim iyiligim icin yaziyor bunda bir sikinti yok.

ama sunu soylemek istiyorum sanada. ornegin o soyunma odasindaki arkadas ? kim ki o ?

6 aydir bir sey olmadi bunu yapmalisin derken senin neyinden haberdar ?

bu olaylar oyle kulaktan dolma cok okumayla, abim sunu dedi forumda bunu yazdi ile, e ben yaptim bana bir sey olmadi ile OLMAZ.

olacaksa bu isin proflari doktorlari ile olur.

sacma sapan bir forumda hic tanimadigimiz insanlara dunyanin en agir ilaclarini su sekilde kullanmaliydin ya da kullanirken su sekilde kullanmalisin deme luksu bizde yok..

ha inanan cikar guvenir, perfectin dedigini yapar super etkisini gorur, 10 kisi 20 kisi bilemem.

ben su forumda bu konuda yazacak kimseye inanmam. yaratilisim boyle, ben arastirmadimmi saniyorsun ? her agizdan baska sey. madem bu kadar basit bu olay neden bu kadar cok farkli bilgi var ? cunku insanlar cesit cesit unlu dusunur aquilanin dedigi gibi :P

en unlu forumlara git bu konuyla ilgili en agir abilerin tavri benim tavrim.

sen kim oluyorsunda karsinda tanimadigin metabolizmasini bilmedigin kisiye sunu bunu kullan diyorsun..

kabaca kimsin lan sen diyor herifler.

bu isin sakasi yok..

bilmemneyi al su kan testini yap, e yaptim sonra buraya gelip abi kan testim sunlar lutfen gerekli receteyi verin mi diyim ? komedi sahnesimi abi burasi. sundaki sacmaligin farkindasin degilmi ?

milletin salak olmasi lazim.

bu konularin konusulmasi yasak olmali :D
Sosyal ağlarda paylaş

ulan gorende yardirdim gomdum vucuda steroidleri sanacak, 20mg stonozolol aldim bu.

clenbuterol onceden zaten almistim hatta gunde 120-140 lar civarina cikmisim hasta tavuk gibi titretiyor adami, simdi max 30..

resmen sirf mental gaz oldu birde kas agrisi :D

steroid aliyom gazinda super calistim ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Myshkin said:

abi spor bilimiyle uğraşanlar adama mudahale etmeden önce test yapıyorlar yalnız VO2 miktartından hormonlarına herkesin değişiyor, kafadan insanlara öneri vermek ne akdar doğru

Abi bende bu noktayi savunuyorum zaten..

yahu adam size 100 ml sundan 500 bundan kuolanican demiyor ki. Madem bi bok yedin pct yapman lazim diyor git test yaptir kontrol et diyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

bidaha oku istersen. ama taa gerilere senin verdigin listeden baslayarak bak.

arti ornegin bana bi sorun olursa tasaklari diklestiririz bile dedi. nasil olacak o is ? ilacla novadex clomid boku pusuru iste. klasik zaten girip bakinca hep ayni teraneler yaziyor.

hayir bilmiyor demiyorum zaten fark ediyorsan. karsindakini bilmeden bunlari soylemek yanlis diyorum fark burada.

saglik anatomi dna ilaca olan tepkisi vs gibi tibbi ve kisisel ozellikleri bilmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

abi sen zayiflayip kaslari ortaya cikarmak istemiyormuydun ? bu normalmiymis ?

Vucut growthun etkisi ile su topluyor şuan. Artı yağ oranı hızla azalırken kas oranıda bir o kadar artıyor.

20. günden sonra suyu atmaya başlarım o zamandan sonra ani kilo kayıpları olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Growth ile ilgili baya soru geliyor fiyatı vs ile alakalı:) Direk konuya yazıyorum ayrı ayrı cevaplamaktansa.

Bugün 40 kutu genotropin aldım. 1 kutu 16 unite toplamda;

Bu kadar para verdim:) (6.500 TL)

Günde 6 unite kullanıyorum.

40 kutu = 640 Unite

640 / 6 = 106

Tam 106 günlük. 90 günlük zaten almıştım. toplamda 196 günlük growthum var:)

Varın gerisini siz hesaplayın işte. Ki önümüzdeki zamanlarda günde 8 uniteyede çıkabilirim.

Eğer günde 6 unite kullanacaksanız;

Genotropin kullanırsanız günlük 65 tl
Lilly kullanırsanız günlük 85 TL
Growth gideriniz olur.

Yani kısaca senelik Growth kullanımının minimum maliyeti 25.000 TL

Ayrıca beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor günde en az 750 gr et yiyeceğinizide hesaba katarsak.

Bonfilenin kilosu 62 TL.

Growth ile beslenme = Günlük minimum 130 TL.

Sakın ama sakın growth alırım 3 ay takılırım diye düşünmeyin 3 ay için paranızı çöpe atmayın.

Çünkü vucudun tamamen growtha alışması 30 gün sürüyor. Ondan sonra hızlı bir şekilde yağ yakıyor daha sonra kalıcı kas kazandırıyor ve 3 aydan sonra hem yağ yakımına devam edip hem kazanılan kas kütlesini koruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...