Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Heren evet dimi bize söz verildimi tutulmalı yoksa Abdulheyl i çağırırız :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Geyikleri yeni okudum cevap yazıyorum :
1. Abdülhey demiş ki ben lisedeyken bile bana abdülhey demiyolardı , cevap : o zaman abdülhey yoktu zaten :p
2. 2 fenerli seni kurtaramaz demişler

Bir daha düşünsünler diyorum

3. Abdül'ün resimler var bende upload edecem şimdi :)[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
--**--
SATILIK FENDER SQUIER

--**--
Burada asayiş benden sorulur... Çünkü Beeen Kaslıyım - Album Resmi

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi şey soracam , acaba yanlışlıkla arkadaki o kızın resmini çeken oldu mu ya da , herhangi bir resimde çıkmış mı ?

edit : OOOF OF kömür gibi yanıyorum OOF OF[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
--**--
SATILIK FENDER SQUIER

--**--
Burada asayiş benden sorulur... Çünkü Beeen Kaslıyım - Album Resmi

[Bu mesaj HerenIstiaron tarafından 05 Aralık 2004 02:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 05 Aralık 2004 02:38 tarihinde demiş ki:
Ehe Soulbringer beklediğimden değişik bir insanmış =).
Hadi bakalım, hayırlısı tembel Istanbullulara.
Geçen sefer az kalsın Estel ile ayarlıyorduk.
Sonra tembel hayvan olarak takılmak daha güzel dedik.

Ne yapalım öyle artis giyinip gelme dediler :P
Hem gece bu biziz e felan linc ederler dediler :P
o yüzden efendi gibi giyindik euhe[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Birde Abdulheyl imizi bulduk.
Sıra Güllü de Dimi Heren ;)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 05 Aralık 2004 12:17 tarihinde demiş ki:
Artık konsey var sayılır. Abdülheyimiz var kapı gibin Herenimiz var. Sonracıma Saenle Bone gibin iki organizatörümüz var Arkasındada 20 kişilik bi ordu var bunların.

Heren seni bilgilendirsin kurduk zaten Zeroo :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

OHAAAAA lan olaylar kıçımın dibinde olmuş.Kafe kafa benim mekan lan.Tüüüü ulan keşke gelseymişim.Olm ata iskendere gideceenize kafe kafa nın altında kebab 49 vardı ona gideydiniz ya :P....vay böle işin ya tunalıda gezmişler.Hieeyt benden habersiz tunalıda gezilirmi laayn :) offf pişmanım ühüh...[signature][hline]ICQ
MSN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...