Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

mantıklısı şu : çok fazla kalabalık bir yer olmaması, netekim gürültülü bir grup oluyoruz biz genelde buluşunca, bir de şu an gelicem diyenlerin yarısı gelse coştukça coşar ortam. ama aynı zamanda da yemek falan yenilebilecek geniş bir yer de olması lazım, bu arada tabi kızılaya da çok uzak olmamalı (gerçi buluşma yeri değişebiliri eğer çok mantıklı bir öneri çıkarsa bence)

alın size 3 bilinmeyenli denklem[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wildpervert, 30 Kasım 2004 20:25 tarihinde demiş ki:
ya tam olarak dost nerde ben pek bilmiyorum da :P gimanın oralardan tarif edebilirmisiniz :D

Karanfil sokağa git ordan tarif ederler.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

mezlekeyi getirces sana özel :-p[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bekleriz biz yarım saat orda merak etme zaten herkes de tam saat 14:00te orada olamaz ki =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce hiç pati buluşmalarına katılmamış arkadaşlar için böle elinize kocaman kırmızı bi patik alıosunu önünüze gelene gösteriyosunuz
bölece bizi bulabilirsiniz
ha gösterdiğiniz adam bizden değilse sadece tip tip bakmakla yetiniyor tecrübeyle sabittir :)[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

lol direk tanırsınız tipleri merak etmeyin :) cins cins toplaşan tipleri gördünüzmü içinize doğar[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiden başlayalım
hepmiz puştuz hepmiz puştuz[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bi bulusalım mcdonaldsda gencler eglensin sora akarız artıkın ortamlara =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük ihtimalle ben gelemiyorum , toplulukla ilgili bazı işlerim var ...[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii canım mcdondalsa da gidicektik ya =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Lan ne meraklısınız emperyalist şeylere ya ! Ne mekdonaltıya alla alla . Misss gibi kendi ülkemizin nimetlerini yiceğinize salak salak içinde ne olduğu belli olmayan şeyler yemeyi seviyosunuz .

mekdonalt olayını kınıyorum ! :|

mekdonalt = [signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|

[Bu mesaj Black_Lupin tarafından 01 Aralık 2004 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

kendi yemeklerimizin içinde de ne olduğunu bilmiyoruz. Arena'da zamanında göstermişti bazı şeyleri..
Herneyse bende geliyorum cts. bone gelir ta kıbrıslardan da biz gelmemiyik ?[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
--**--
SATILIK FENDER SQUIER

--**--
Not : İki gündür okumadan bana cevap yazan insanlarla muhatap oluyorum. Konuştuğum kelimeleri , cümleleri özenle seçiyorum , karşıdakini rencide etmeyecek şekilde yazmaya çalışıyorum. Ama en ufak yazdığım uyarı mesajında agresif tavır sergilemiş , hakaret etmiş oluyorum. Notum şudur ki , bundan sonra okuma bilmeyen , veya okuduğunu anlamayan , benimle muhattap olmasın , özel mesaj atmasın. Bende kendisini rahatsız etmem zaten daha fazla .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...