Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fırsat Urunu: Iphone 5

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Galaxy s3 den sonra satılık Iphone 5
Fiyat: 1250 tl
Telefon 3 aylık olup faturası kutusu ıvırı ve zıvırı mevcut olup 2250 tlye alınmıştır.

Sag tarafında kenarında catlak vardır. Onu ve arkası degıl sag yan tarafında noktasal catlak vardır. Bır okuzun kafasına fırlattım o yuzden var bu catlak renk siyah.

Galaxy s3 gibi once paticike actim konuyu 2 gun sonra farklı bir foruma daha acica. Eger satilmazsa.

Yine diyorum daha onceki galaxy s3 de yazdığım gibi daha ucuza vermememin tek nedeni teli alıp satmaması.

En fazla arkadaslarina kelepire iphone dusurdum diye hava atsın alacak denyo. Sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

telefonun basel tamamen değişmesi lazım yani kozmetik olarak? hmm, bu neredeyse telefonun yarı maliyeti demek. kozmetik açıdan sorun olmaz diyorsanız alın kullanın tabisi ama 1250 lira çok o telefona.

Yine diyorum sadece yan tarafi onuda sormustum 120$ fiyatı varmış ses acip kapama tuslarinin altinin zir tarafi

Gei metal bolge
Sosyal ağlarda paylaş

işçilik yok birde onun içinde. tüm anakartı, bataryayı ana arka kapak kısımlarından söküp tekrar telefonu toplamak gerekiyor. yani iş o kadar karman çormanki bahsettiğimiz çatlak için değiştirilip toparlansa bile o telefon 1-2 ay sonra elbet biryerinden bir problem çıkartır, başını yakar. en iyisi mi bir yiğenine falan hediye et sevinsin
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

işçilik yok birde onun içinde. tüm anakartı, bataryayı ana arka kapak kısımlarından söküp tekrar telefonu toplamak gerekiyor. yani iş o kadar karman çormanki bahsettiğimiz çatlak için değiştirilip toparlansa bile o telefon 1-2 ay sonra elbet biryerinden bir problem çıkartır, başını yakar. en iyisi mi bir yiğenine falan hediye et sevinsin

Satılıp satılmaması zerre kadar umrunda degil iphone servisi yaptirmadan 1000 tl teklif etti 450 tl ye yaptirdim lazim olan varsa 1250 ye alsın onun icin actim konuyu. Yegenlerim konusuna gelince vertu falan kullaniyo ibneler bunu versem fakirledim sanarlar nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

tamam işte bende onu diyorum 1250 veren fakir üzülür o telefona aykisyu

Olm senmi alacan teli la fiyatı dusurmeyemi calisiyorsun benim verdigim maldan kimse uzulmez telefoncu sak diye entegreler bozukken 1000 gayme verdi diyorum adam salakmi yani degistirelim dediğimde 120$ ama degistirmeye degmez dedi:)

Sen gec bakim kenara
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Mayhem said:

tamam işte bende onu diyorum 1250 veren fakir üzülür o telefona aykisyu

Olm senmi alacan teli la fiyatı dusurmeyemi calisiyorsun benim verdigim maldan kimse uzulmez telefoncu sak diye entegreler bozukken 1000 gayme verdi diyorum adam salakmi yani degistirelim dediğimde 120$ ama degistirmeye degmez dedi:)

Sen gec bakim kenara

abi işte 120$ ama değiştirmeye değmez dediği benim bir kaç post önce anlattığımdan ötürü. çok çok zahmetli iş, telefonu tamamen dağıtıyor ve toparlamaya çalışıyor. tamam toparlanır bir şekilde ama adam olmaz bir daha.

ayrıca 1000 liraya ver ben alayım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

ha bu arada telefonunun garantisini yakmış olabilirsin. kullanıcı hatasından dolayı onarım/tamir cihazı görmüş cihazlar onarımdan sonra garanti dışı kalıyor. en azından kvk'da böyle.

yok garanti disi kalmiyor bostancida turkiyedeki tum garantili apple lerin yapildigi serviste yapiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...