Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kabloyum (utv) Hizim 256 ya yukseldi oleyyy:)

onlyreal

Öne çıkan mesajlar

siemens in ben simdi bir yerinden
töbe töbe

192 idim ben
sabah bir baktım
modem reset yemiş
fiyat değişikliğinden sonra beni 128 e düşürmüşler
muhtemelen faturamda 49 milyon gelecek

insan bir arar söyler dimi
bakın efendim böyle böyle 75 veriyordunuz 192 için sizi düşürdük fiyat değişikliğinden sonra
istiyorasnız 256 var 192 yerine o fiyata diye

fesupanallah sabah sabah 3 k uploadu görünce cinlerim tepeme çıktı[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz alakasız olucak ama benim ultratv 1-2 haftadır sürekli online oyunlarda lagdan kırılıyo sık sık 5 saniyelik durmalar oluyo bazen ping 2000in üstünde oluyo zaten... başka kimsede bunlar oluyomu? naabmam lazım bilen varmı? iileşicekmi doktor? :([signature][hline]trees and i are one...
Sarnel 50 luwi enchanter & Lorefin 44 elf ranger of Prydwen
Sosyal ağlarda paylaş

Adsl'in 3 aylık kullanıcısıyım. İki günle netim bağlandı ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. (bi gece 2 saatlik çalışma vardı Suadiye bölgesinde o zaman da haber vermişleri çok bi hoş oldum :)
Bağlantım 256k ve inanın şu günlerde 35'ile download ediyorum. Gayet memnunum. 30 fix bende.[signature][hline]--- God is in the TV ---
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
uyarayım yeri gelmişken.
interaktif kullanıcısıyım. 256k yapmak için bende dilekçe verdim. o ayki kablolutv faturam henüz ödenmediği için hattımı kesme kararı aldı salak telekom. hemen yatırdım. hafta sonu kestiler ve rezil ettiler. 256k hevesim elimde patlı of :(
dikkatli olun ne diyelim..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 79)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Bi dakka şimdi anlamadım
ben de Ultratv var 64k!

59 milyon mu ne veriom şimdi
256 k yaptırabilir miyim? ve nasıl ayrıca aylık ne kadar olacak bi açıklayın ya.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
64k ların hepsi 128k oldu ancak hızda değişiklik yok. fiyatı ise 50 milyonmu ne oldu. 256k ise eskiden 64k ya ödediğin fiyattan birazdaha fazla veya aynı..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 82)
Sosyal ağlarda paylaş

o 64 aslında zaten 128 di şimdi ismende 128 olmuş oldu.
64diye bişe kalmadı isim olarak da artık yani.

Yeni sisteme göre 37mılyon telekoma 15mılyon utvye odeyeceksın 128kb kablo ıcın

256 tabıkı yaptırabılırsın telekoma dılekce verınce.
49+15 yada 49+25 mılyon gıbı bı para odeyecesın ama...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

bende kablo kullanıcısıydım utv deil kablonet daha 4 5 ay öncesine kadar benden 69 milyon para alıyorlardı (daha yeni ucuzladı) 64/16 olup 128/16 çalışan kabloma .adslden de korkuyordum yeterli hız alamam sorun çıkar ilgilenmezler diye en sonunda madem 69 milyon veriyorum 99 da veririm sonuçta benimkinden yavaş olamaz ya diyip 512 aldım.ii ki almışım 58-64 arası download artı denildiği gibi oyunlarda 64 kb ile aynı falan deil gayet hızlı çok memnunum herkesede tavsiye ederim dicem edemem çünkü mekana göre hız fark ediyomu ondan emin değilim port sokağın başında bizde başındayız :P (hatta ilk bizim mekan 6 sene önce denemek için pilot bölge seçilmiş :P yani bana öle dediler) biraz şanslıyım galiba!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...