Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ipad file explorer

elma

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

bildiğimiz gibi ipadde video izleyeceksek onu itunes u açıp video appine sürükleyip bırakıyoruz, pdf okuyacaksak adobe reader a vs.

Bunlar çok kopuk oluyor birbirinden. Androidde ben telefona ana bi klasör açıyorum sonra bi tek onla muhattap oluyorum. bir video izleyeceğimde, bir resime bakacağımda ya da pdf okuyacağımda klasörü açıp dosyayı seçip şu programda aç diyorum. İpadde de bunun muadili bir program var mı herşeyi birleştiren? Sırf şu sıkıntı yüzünden ios, android e göre kullanılması zor geliyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

bir de böyle bir program varsa ve dropbox gibi bişey olsa yani bi klasör açsam pc de oraya koyduğum şeyleri wi-fi dan direk atsa ipade ve her seferinde tek bi video eklemek için bile kabloyu takıp itunes u açmak zorunda kalmasam tadından yenmez. Tabi offline çalışıcak
Sosyal ağlarda paylaş

IOS da applicationlar kendi sandbox larinda calistiklari icin birbirlerinin storage larini goremiyorlar. Gorebilmeleri icin shared storage kullanacaklarini onceden belirtip store a submit edilirken onaylanmalari gerekiyor.

Shared olsalar bile yine senin istedigin olmuyor.

AVPlayer senin isini gorur, media player bu adam. FTP ve HTTP destekliyor, wireless da calisiyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...