Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence ..

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 2 gün önce Akşam saat 11.30 12.00 civarları Dream TV de Evanescence - bring me to life (live) Klibi Yayınladılar ..
Hatta My Immortal ile Aynı konser galiba .. Ilk Başta Piano Ile Başlıyor sonra Mikrofonu alıp şarkıyı falan Sölemeye Başlıyor ..
Bu Klibi Aresten Arattım ama Başka Klibler buldum .. Bu Klibi nerden bulabilirim..?[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/H''
Efsaneler ve Diyarlar ..

Sosyal ağlarda paylaş

evet
konser videosu baya sağlam olmuş ta benim merak ettiğim orada erkek vokal görevini paul mccoy mu üstlenmiş yoksa başka biri mi[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

pek bi fikrim yok ama emule ile suna bakmayi deneyebilirsin

ed2k://|file|Evanescence_-_Live_At_Rock_Am_Ring_(07.06.03)_-_08_-_Bring_Me_To_Life_-_Released_by_CrosscuT_[Link_found_at_the-real-eselmetal.6x.to].mpg|79738884|efd6157b09326eee95660b40261e57c4|/[signature][hline]BI' TEPKI VERIN ULEAAAN!

[Bu mesaj HellHound tarafından 05 Aralık 2004 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound yok o değil .. Onuda Indirdim ama :) ..
Benim dediğim Klib Abus'un Sölediği Konserdeki Bring me to life
Live Cologne Konseri ..
Ama Bulamadım Ares ve kazaada :( .. Sadece My Immortal Var Bu Konserdeki Videosu Ares ve kazaada :( ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/H''
Efsaneler ve Diyarlar ..

Sosyal ağlarda paylaş

Rock in Rio konseri bahsettigin
dc++da bulabilirsin divxplanet veya divxforever hublarına bak orda bulamazsan kalabalık herhangi bir yabancı huba bak orda arat mutlaka cıkıyo
hatta Naf_Ecnecsenave (64.81.149.249:4032) hubuna bak ama boş slot bulmak veya dogru düzgün hızla indirmek zor oluyo çünkü max 20 kisi gordum hubda
o yuzden geceleri bırak :) kolay gelsin[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...