Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half life 2 sorunu.. (yeter demeyin lütfen)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

benim gibi bir soruna benzer birinin açtığı forumda hiç bişey bulamadım kusura bakmayın.Bu gün alabildim ancak cd içinde bu güne kadar hiç görmediğim bir uygulama var File Split Merger ile açıyor nedir bu onları zip halinde açıp birleştiriyor da 2. cd de falan salak saçma şeyler yapıyor yok yüklerken windows hata veriyor sürücüde hede hödö falan filan yokmudur bir program onlan acalım simdiden teşekkürler.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmeden yanlış birşey söylemiyeyim diye sordum... :)

Kopya oyunlarda farklı versiyonlar var piyasada... 3 cd'lik, 4 cd'lik, 5 cd'lik ve 1 dvd'lik versiyonlar. Cd sayısı azaldıkça daha fazla sıkıştırılmış... O yüzden kendi yüklemesi değil de dosyaların sıkıştırılmışını klasör açar gibi yüklüyorsun.Ama hata konusunda birşey söyleyemiyeceğim ama içindeki dosya yanlış değil sanırsam.(Benimki de öyle. Ama bende öyle bir sorun çıkmadı.) Bu arada arkadaşın sorusunu yanıtlamak için kopya olandan bahsettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki 3 cd lik versiyon. İlk cd'de self-extractor, sonrakilerde rar veya zip falan olması gerekiyor. Eğer cd değiştirmelerde sorun oluyorsa ilk cd bitene kadar bekle sonra cancel deyip sonraki cd'lerdekileri maual olarak aynı klasöre aç. O zaman çalışması lazım ama çalışmıyorsa büyük ihtimal cd bozuktur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...