Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zigenon ( Yeni server)

gleamder

Öne çıkan mesajlar

Nerdesin sen bea.Gireceksen servera dalak hemen?
Sınava giremeyecen sen bu gidişle :-P
lvl 19 oldum anca.Habire düşüyorum sunucudan.Dayım sağolsun köklemiş downloadu sonuna kadar.25kb' dan 3 kb felan kalıyorsa bana iyidir :-P[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bıraktım oyunu valla,paticik uo da tekrar ultimaya basladım.
Kusura bakmayin ama bu oyun bayar.Cünkü sonu var,milletin amacı ne,tamam 60 falan olmak,e 60 olanların amacı ne cz de np avlamak,nereye kadar peki,cz nin ne kadar kucuk bi alan oldugunun farkındasınız zaten.Bence sizde kasmayın,bu oyunun zevkli bir insan icin ömrü tas catlasın 4 ay.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 04 Aralık 2004 01:23 tarihinde demiş ki:
Ben bıraktım oyunu valla,paticik uo da tekrar ultimaya basladım.
Kusura bakmayin ama bu oyun bayar.Cünkü sonu var,milletin amacı ne,tamam 60 falan olmak,e 60 olanların amacı ne cz de np avlamak,nereye kadar peki,cz nin ne kadar kucuk bi alan oldugunun farkındasınız zaten.Bence sizde kasmayın,bu oyunun zevkli bir insan icin ömrü tas catlasın 4 ay.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

ben ikisinide bir süre oynamıyacağım ailemle ilişkilerim çok kötüleşmeye başladı bu oyunlar yüzünden.en iyisi bırakmak ama o da okadar kolay birşey değil onuda artık yaparım 3-4 yıl sonra :D[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

DİEZ DEKİ ARKADAŞLAR eXtacy CLANI AÇILMIŞTIR HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ CZ BİZİM WALLA PASO BOS KESİOZ SERWER GÖÇMEDEN ÖNCE BOWL KOLLECTOR KESTİK BİŞİY ÇIKMADI BİTEK SAMMAYA DOKUNAMIYOZ AMA 8-10 SAĞLAM ADAM KATILIRSA ONUDA KESERİZ İŞALLAH BEKLİYORUM

ORK stx[signature][hline]-VE İBLİSLE TANRI BAHSE GİRDİ
ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...