Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

herşeyi anladım da şu wallet işini anlamadım. btcturkten aldım diyelim 1 bitcoin orada login olunca duruyor hesapta. wallet programları ne?

bilgisayarina yollatiyorsun bitcoini, bu transactionu temsil eden bir data butunu geciyor eline, network bunu onayladiktan sonra yollayan adam o parayi bir daha harcayamiyor

direk kopyalamak mumkun bunu
unutursan da ayni durumdaki paranin kopyasi oldugu icin o kopyayi harcarsin
biri calmissa da o harcamadan yeni bir adrese transaction acip invalide edersin eski branchi
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda yazdım abi bikaç sayfa önce, dur alıntılayayım:

said:
Abi, account oluşturun btc-e de.
Sonra orda yukarda control panelinizde Fİnancial kısmına girip USD ya da EUR artık hangi currecy kulanacaksanız DEPOSIT seçin.
Altta bir menü açılacak, hangi site ile yapalım diye. Orda payeer seçip, geri kalanı yönergelerle kredi kartından ödeyerek devam edeceksin, btc-e hesabına aktaracak parayı bikaç saniye içinde.
SOnra TRADE kısmına gelip almak istediğin LTC/BTC seçip alttaki trade kısmına almak istediğin miktarı girip ilgili BUY butonuna basacaksın, bu kadar winking smiley
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

hamsilipilav said:

btceden parayı nası çekioz asıl? bana beleşe LTC geldi biraz da belki bende üstüne koyarım biraz diyorum

Yukarda yazdığım LTC satın alma kısmının tam terisini uyguluyosun TRADE sayfasından, sonra dönüştürdüğün USD/EUR 'ı withdraw diyosun.

kredi kartına mı geliyor para? banka hesap veremiyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...