Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts Of Iron (bir kaç soru)

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

ben resmen tırsıyorum saldırmaya ehaha
zaten amerika savaşa girmiş ben fransayı kuşatırken hiç farkında değildim
taki adamlar çıkartma yapmaya başladıklarında farkettim hehe
balkanlarda yunanistan hariç herkezle ally oldum
yunanistan satışı koyup direk aliesa geçmiş hehe
ayrıca türkiyenin duruma bakılırsa her an sovyetlere katılabilir :)
italya axise gelmemekte ısrarlı
yıl 1940 sonları
önce paratrooperlarla ingiltereyi kuşatmayı planlıyorum sonra rusyaya girmeyi düşünüyorum böylece batı tarafında pek sorun yaşamam rusyayı ezerken :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada anladığım kadarıyla suply başkentte üretilip ordan dağıtılıyor
çünkü fransanın başkentini kuşattığımda adamların ordular suplysiz kalmış gibi geldi bana
eğer olay böyleyse moskovayı kuşatıp biraz beklersem orduları yamulurmu kendiliğinden? hehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 05 Eylül 2004 12:10 tarihinde demiş ki:
Bu arada anladığım kadarıyla suply başkentte üretilip ordan dağıtılıyor
çünkü fransanın başkentini kuşattığımda adamların ordular suplysiz kalmış gibi geldi bana
eğer olay böyleyse moskovayı kuşatıp biraz beklersem orduları yamulurmu kendiliğinden? hehe

supplylar sadece başkentten verilmiyor bildiğim kadarıyla zaten istersen istediğin şehirden konvoyla supply yollayabilirsin ordularına
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Böyle bişi olabilirmi ya bugmu yoksa.Öncelikle anlatayım savaş başladı fransayı işgal ettim falan neyse bi baktım log da U.S.A canada yı ottawada yenmiş bi baktım Amerika müttefiklerle savaşta allahalla dedim hemen halkı etkiledim biraz ittifak önerdim kabul etti böylece arkamı sağlamlaştırdım.Sonra deniz altı savaşına girdim A.B.D nin yardımıyla ingiliz filolarını etkisiz hale getirdik.Tam bi çıkartmaya hazırlanıyordum.Fransaya birlikleri topladım.Transporterlar yaptım denize çıkardım oda ne İngiltere müttefiklerden ayrılıp almanyanın safında savaşa katıldı.Ben nemi yaptım ben güney africa cum. ni Amerika avusturalyayı işgal etti ruslar savaş açtı onları yenip barış antlaşması imzalattım.Sonra japonlar kaşındı savaş açtı çini yensinler diye o kadar teknoloji vermiştim arkamdan vurdular.Versiyon 1,06c normal/normal oynuyorum.Ya Amerika hadi nese ingiltere nasıl benim yanımda katılır bug galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...