Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanal kartta sorun...param nerde? :)

Reumer

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar 5-6 gün önce ukgames.com dan half life 2 aldım(alamadım) ve alırken sanal kart ile aldım

hesaptan karta 170 küsür milyon atmıştım fakat aldıktan sonra 88 milyon falan vardı ertesi gün..92 milyonda falan zaten half life tutuyodu kargoyla falan galiba

neyse sonuç itibariyle karttan para çekildi...ama ukgames de kartta sorun çıktı falan card failure falan dedi stiesindeki your orders bölümünde..iptal edildi yani sipariş.

kartımda internet hesabında sanal kart hesap hareketlerinde böyle bir ödeme gözükmüyor...yani böyle bir para çekilmedi gözüküyor..ama kartta para yok???
nasıl oluyor bu?

hemen geçmiyebilir oraya demeyin 4-5 gün oldu genede öyle bir hareket gözükmüyor

yani para kayboldu :P

nasıldır ne değildir?

nası alacam ben şimdi bu oyunu güvenip tekrar?sanal kartı nasıl kullanıcam bi daha ben güvenerek?
Sosyal ağlarda paylaş

bir daha okuyunca bak
simdi bazen para cekilir ve iade edilir
iade islemleri bir haftayi bulur bazen daha uzun surer.

Bir 7 8 gun bekle
uk games a mail at sor nedir abi bu dava diye. Sonra cevap gelmezse veya menfig birseyler olursa

bankana tel ac(banaya su anda tel acabilirsin belkide teknik birseyden gozukmuyor)
oda olmazsa kesin cozum

aynen visaya yazi dosuyorsun bunlar bole bole yaptilar haksizlar urunu alamadim parami verin
visa net olaylarinda genelde hep kullaniciyi hakli bulur.

yalniz oda alisveristen 30 veya 45 gun icinde sanirim yapilma sartti var.[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle spy falan

enes sende bizi asosyal yaptın çıktın :P

bankayı aradım ama bi sorun olmadığını falan söylüyorlar ama bi arkadaşında dediği gibi bu durumlarda iade işlemi 7-8 gün sürebiliyomuş..
sanırım ondan olsa gerek
neyse bakıcaz artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...