Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gezi Parkı olayları itirafı

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

sen şunları söyledikten sonra tomanın önüne dikilsen bile ben arkasında bişey ararım bunun malesef. o yüzden hiç kusura bakma samimi bulmuyorum.

Napolyonn said:

aptalca bir hata ama art niyet yok. sonuçta kimin nerede arandığının kayıtları telekomda tutuluyor eğer telefonuna önceden kayıtlıysa arama kaydını bulurlar "burada aha yakaladık ahauhua" havası estirmeyin boşuna yani.

http://forum.paticik.com/read.php?13,5353939,5353989#msg-5353989
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Herkese selamlar

Beni tanıyorsunuz. uzun bir süre akp yi savunmuş birisiyim.

Aslında bu söyleyeceklerimi açıklama yanlısı değildim çünkü paticiği ciddi bir yer olarak görmüyor'd'um. orta sınıf aile çocuklarının biraz chp görüşüne boyanmış solculuk oynamaya çalıştıkları bir yer olarak görmüştüm ve biraz eğlenmek biraz da aslında sizin görüşlerinize yakın birisi olarak görüşlerinizi eleştirsem neler olacak mantığıyla bir çeşit 'roleplay' e başladım bu hesabı alarak.

Kısaca kendimi tanıtmam gerekirse siyasi görüş olarak chp ye yakın duran, sağ görüşlere ve bunun köklerinden filizlenmiş liberalizme yakın durmayan bir kişiyim.

Siz beni uzun süre akp li olarak tanıdınız ama ben burada bu süre boyunca sadece akp lügatını kullanarak parantez içerisinde trollük yapmış birisiyim.

Peki neden bunları itiraf ediyorum? Öncesinde de söylediğim gibi bu sitedeki siyasi tartışmaları elini taşın altına koymayıp, konforunu bozmadan siyaset tartışan ufak burjuvacıklar olduğunuzu düşündüğümden eğlenmekten zarar gelmeyeceği fikrindeydim. Gezi Parkı olaylarının başlangıcından beri takip ediyorum ve düşüncelerimde haklı olmadığım fikri her gün daha fazla artmaya başladı. En sonunda gördüğüm manzara toplumun arasına girip direnç gösteren, zorbalık karşısında boynunu eğmeyen, güçlüye biat etmeyen insanlar olduğuydu o sebepten çark ettim ve açıklıyorum.

Bu hesap altından artık bir daha mesaj atmayacağım. Tek dileğim yolunuz açık, başınız dik olsun.

#direnpaticik

Serin hikaye birader!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...