Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mosh

whissinn

Öne çıkan mesajlar

eminemin yeni albüm ü olan encore daki bu şarkı bence cok anlamlı sizin düşüncelerinizi almak istedim benim şahsen cok hoşuma gitti amerikada kafası tek insan eminem bence bu kadar güzel bi şarkı ve anlamlı olamaz kendi askerini tanımayan ve sırf kendi zevklerini tatmin etmek isteyen bush u anlatıyor..[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

yani belirli lafları söyleyebilmek için müziklikten çıkmış.Müzik evrenseldir.Ne kadar da alakam olmasada bu tarz müzikle,bazı şeyler anlaşılıyor...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bana sakın sen eminemcisin fln demein fakat bişey demek istiyorum eminemin kaç tane klibini izledim metallica vb nu metal metal vs çeşit grub ve şarkıcılarında kliplerini izledim fakat hangi klip bu kadar anlamlı yani özellikle bu klipte bi yer dikkatimi çekti hani cikiyor sahneye elini kolunu sallayarak askerlere şarkı söliyor ve moral verior onlarda gaza geliyor fln güzel bi sahne yani bana göre kendi askerlerine moral veren bir şarkıcı buna benzer kaç sahne var diyer kliplerde?Böylesi anlamlı yani diyerlerinde yok kendii biyerlerini doğruyorlar yok pentegram üstünde şarkı söylüyorlar(cof u kastettim burda) yani video klibini anlamlı yapan kac şarkıcı var?eminemin kliplerine bakarsanız cogu şarkıyla cok uyumlu ve profesyonel tabi bazen haddini aşıyor =) m.jackson abimizle dalga gecmek gibi fln ama eminim bunu sevdiyi icin yapıyordur :p[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

once bir spiritcrusher'a yavas ve sakin ol diyor, sonra xander'a haddini bilmesini ogutluyorum...

burda kimse kimseye, ne tur olursa olsun dinledigi/dinlemedigi muzik yuzunden kafasiz deme hakkinda sahip degil

ayrica bu tip mesajlar gordugunuzde cevap vermeyin, bana , volfiede falan ozel mesaji atin gozumuzden kacabiliyor arada normaldir...[signature][hline]BI' TEPKI VERIN ULEAAAN!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 02 Aralık 2004 00:34 tarihinde demiş ki:
http://downloads.hitemup.com/hitemup.php?dir=videos&filename=mosh-eminem-hitemupcom.wmv
buyrun klibi burdan indirin nasıl bir ulke ya
fuck bush diyor bariz şekilde klibi hala yayınlanabiliyo albümü hala piyasada tamam haksız degil dedigi lafta ama :)

insan o kadarına da çüş der.[signature][hline]Novice fordfocus driver..[/i] klh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...