Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Geneli Boykot !

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

avmye gitmiyorum sinema haricinde
migros falanda kullanmıyorum oturduğum yerde diasa falan var ama dibimde kocaman market var telefon açıyorum getiriyorlar
starbucksa haftada bi toplanırsak gidiyorum çok aradığım bişey değil ama kahveleri güzel her türlü giderim sorry.
2006dan beri tv izlemedim konsol için kullanıyorum dizileri internetten takip ediyorum.
garanti bankasında 1000liram vardı onuda çektim gittim xbox aldım geçenlerde sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

Abi benim main spec tank ama dps de yapabilirim ekibe nasıl giriyoruz? Gear da iyi bi tek düzgün helm bulamadım.

Bi de şu işlerin bir anlamı yok. Kitle toplumunda yaşayan avangard bir ekibiz biz, starbucksa gitmesek satışlar düşeceğine artar.

Starbucksdan kahvemi alır polise fırlatırım. Hem zenginim hem devrimci

şu ya, ulan resmen aptal aptal boşuna uğraşıyoruz bişeyler değişsin ülkede diye. Umarım akp içkiyi toptan yasaklar kürtajı yasaklar falan. Daha aşşağısı kesmez bu mal milleti.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Konu boykottan emek somurusune geldi.

Bi de merak ettim;

Noyzura, daha once bir iste calistin mi haci? Ya da hangi iste calisiyosun su anda? Yani emegin somurulmedigi is sayisi baya az cunku.

baya çalıştım ben ya bir sürü farklı sektörde. buraya cv gibi yazmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

TV yi kapatarak ratingleri düşüremiyorsun ne yazık ki

tv ratingleri people meter denilen 3.000 tane farklı demografiğe sahip haneye dağıtılmış aletler ile yapılıyor. onlar da anlaşma gereği izlemek zorunda.

o 3.000 hane izlediği sürece ratingler değişmez :)

o yüzden TV izlemeye devam, ama tabi sosyal medyada konuşmassın etmessin o ayrı.

diğer maddelere katılırım
burda kapitalistlerden bahsediyoruz. mallardan değil. adam yeni çıkan ürünü için 1m dolar harcıyor. Ürünün tanıtılıp tanıtılmadığını da başka bir şirkete anketle yaptırıyor. Çok kişi tv kapatırsa ciddi sonuç verir. Ancak relamlar nette artar. Bileşik kaplar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Pirvan said:

Abi benim main spec tank ama dps de yapabilirim ekibe nasıl giriyoruz? Gear da iyi bi tek düzgün helm bulamadım.

Bi de şu işlerin bir anlamı yok. Kitle toplumunda yaşayan avangard bir ekibiz biz, starbucksa gitmesek satışlar düşeceğine artar.

Starbucksdan kahvemi alır polise fırlatırım. Hem zenginim hem devrimci

şu ya, ulan resmen aptal aptal boşuna uğraşıyoruz bişeyler değişsin ülkede diye. Umarım akp içkiyi toptan yasaklar kürtajı yasaklar falan. Daha aşşağısı kesmez bu mal milleti.

Yanlış agro
Sosyal ağlarda paylaş

Onu biz de dedik ama mor itemlı charından uzak kalmaya dayanamayan patilerin direnişi bu kadarmış, artık fapfapa geri dönme arzusu dışavurum yapıyor.

-Ay bunlar mal ayol gelmiycem bidaağ
-Koministler var ayol gelmiycem beaaan
-Yerli malı yurdun malıaağ ay hepiniz malsınız gelmiyceam
Sosyal ağlarda paylaş

abi onlar mal, ama göz göre göre aklımı yitireceğim, sol partilerin de halkın gözündeki "marjinal sol örgütler" algısını yıkacak birşey yapması gerekiyor. şu an hele dsip bdp kardeşliği inanılmaz zarar veriyor direnişe. şunların uzun uzun tartışılması gerekiyor. bütün sol partiler sanırım birbirinden nefret ediyor ama artık konuşulup tartışılması gereken şeyler var. herkesin takkeyi önüne koyup düşünmesi gerekiyor. bi 3. köprünün yapılması falan geri dönüşü olmayan şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Edit sevmediğimden double yapıyorum bazen, şöyle birşey duydum mesela bugün Trabzonda 2 kız konuşuyodu biri dedi ki,

"Biz gezi parkına gittik eğlenmeye bi baktık koministler falan var hiç beklediğimiz gibi diilmiş gitmiycez bi deaaa" tarzı bişey

Cheers party'e çevirmeye meraklı gerizekalılar var, bir tür yuppi gençlik şöleni sanıyorlar olan biteni, sürekli de "gelmem bak bi daha" tehdidi var, ondan doluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

abi onlar mal, ama göz göre göre aklımı yitireceğim, sol partilerin de halkın gözündeki "marjinal sol örgütler" algısını yıkacak birşey yapması gerekiyor. şu an hele dsip bdp kardeşliği inanılmaz zarar veriyor direnişe. şunların uzun uzun tartışılması gerekiyor. bütün sol partiler sanırım birbirinden nefret ediyor ama artık konuşulup tartışılması gereken şeyler var. herkesin takkeyi önüne koyup düşünmesi gerekiyor. bi 3. köprünün yapılması falan geri dönüşü olmayan şeyler.

Katılıyorum direk. BDP zaten şu süreçle birlikte biter diye umuyorduk, diğer gereksiz sol partilerin de aynı çatıda toplanmasından da umutlu değilim

Çünkü adamların varlığının sebebi öyle bir oluşuma engel: 3-5 tane kendi çöplüğünde öten şarlatan ve onların fedaisi olan ergen/genç gruptan oluşan partiler.
Ne zaman bir kalabalık görseler güdülecek koyun zannedip dadanırlar. Teorik yetersizlikleri, 80'den beri güncellenmeyen "korsan" siyaset tarzları ile iğrenö derecede iticiler.
ÖDP ilk kurulduğunda tüm muhalefeti kapsayan özgürlükçü bir hareket falan(bu gezi ruhu gibiydi) idi, ama bu tarih öncesi herifler gelip sürekli orayı burayı karıştırmaya, hizipler kurmaya ve nihayetinde iç kavgaya çevirdi işi ve dağıttı orayı. Şimdi 10 partiye bölündü ve hepsi kendi çöplüğünde ötüyorlar. Aşağı yukarı hepsinde hiçbir eleştiri kabul edilmez, biat kültürü vardır vb.

Bunlara eyvallah tabiki,
Ama sevmesek de kovamayız bunları. Tek umacağımız şey belki geniş bir hareket oluşursa bu gerizekalı hareketler onun içinde eriyip gitsin olabilir.
Benim kızdığım şey, pireye yakıp yorgan yakma mantığı. Bu salaklar orda diye niye gitmiyoruz abi biz, haklılığımıza ve şu mücadeleye inanıyorsak bunlar orada olsa da gideceğiz, onları takmayacağız.
Çok rahatsız oluyorum AKP'nin planı zaten bunları orada yalnız bırakmak. Bunlar orada yalnız kalınca da, aha bak üç beş marjinal bunlr sadece diyip istediklerini yapacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

en büyük verilen zarar apo posterleri şu an, yani ıyy ortam kalmamışçılar zaten zekasız da apo posterini görüp bütün hareketi ve sol görüşü oraya bağlamaları falan korkunç zarar veriyor. bide dsipin marksist.org a çökmüş olması çok korkunç durumlar şu an için.

boykot konusuna geri dönmek gerekirse boykot edilmesi gereken en önemli yayın kuruluşu aslında habertürk. onlar korkunç yalıyor ve propoganda yapıyor bu günlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

He bir de, aptal aptal geldiğiniz doğru da şu perinçek kafasında bi sikim olamamış sağda solda sürekli herkes mal biz zekiyiz öncü gençliğiz falan diye her lafa giren, ya da "gelmiycem yağ bidaa" tribi atan ergenler falan:

Siktir olun gelmeyin. Yeter tribiniz

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...