Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birazdan gelirler

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Saat kaç?
Durmuyor zaman değil mi?
Kapıdaki ayak sesleri?
Birazdan gelirler değil mi?

Bu suskunluğun niye.
Anladım resimsin ama bu solukluğun
Kaldırıp atamıyorum evet!
Ama neden sorma!

Soramazsın değil mi?
Suskun olup geçersin değil mi?
Ya hayallerin?
Birazdan gelirler değil mi?

Bak mouse un ucundasın
Bassam silmeye
Kalbim basmaz bu hiddete
Yumuşaksın icimde

Ama susmuyor bu kapı
Bak geldiler işte!
Ne versem ben bu yalancı anılara?
Seni versem affederler mi?
Bıraksam senin o naciz resmini?

Gelirler değil mi diyordun?
İşte geldiler!Seni değil beni almaya geldiler...

''Şiiri duvara kanı ile yazan akıl hastası görevliler tarafından sıkıca tutuldu ve önlüğü arkadan bağlamak suretiyle bağlandı.Ardından bir yatıştırıcı ile yatıştırıldıktan sonra ; akıl hastası şöyle fısıldadı.'' Amca ordamısın?...Yere yığıldı ve kapı üzerine büyük bir gürültü ile örtüldü..Kanla yazılan yazılar yere doğru akarken duvarda sadece ''Birazdan gelir'' ibaresi kaldı...''[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

çok beğeniyom bu tür yazıları ya[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...