Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HL2:Yardim - Takildim...

Sholver

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar oyunda sarnıım artı ksona geldik eleman ortada kürenin içinde yavaş yavaş yukarı çıkıor karanlık o kule gibi olan binanaın içinde artık en tepedeyiz nerdeyse yani hatun size hury çabuk çabuk oalylarına geliyor herif olayı başlattı çabuk yoksa kaçıcak modunda yapıcak bi şey yok yani napıcaz ??? sağda 3 tane enerji sutunu var içindetki topları alıp atıyorum grav. gun la çalışmaz hale geliolar ama napıcaz ne yapammaız gerekior bilen varsa sevinirim..???[signature][hline]Shôlvèr Stâ®
Design Everywhere
Sosyal ağlarda paylaş

ilerde sağda ki eve gir sana bazuka verecek adamın teki onla gelen helikopteri düşürüyorsun sonra kapının oraya gidiyorsun açıyorlar...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya yardım edin her oyuna girişimde " Aİ DİSABLED" diyo herifler yüzüme salak salak bakıyo.

ai_disabled 1 yapıorum kapatıyorum faket bu sefer düşman saldırıyo benim adamlar salak salak bakıyo hareket etmiyo!!

nası düzeltebilirim oyunun başından itibaren bu ai_disabled olayını uyuz oldum!!![signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...