Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam ile ilgili sorular

Daesu

Öne çıkan mesajlar

1-2sorum var steam ile ilgili.arama yaptım fakat eski topiclerden bişey bulamadım.

benim hl2cdkey im var . steam ile acc yarattım fakat hl2 cekmedim başka biri cekmişti cd sini aldım.dün 900mb küsür counter strike source cektim.ve backup yaptım (!)

şimdi de hl2dm cekiyorum.bunları c: ye valve içine yüklüyor sanırım.
ben bilgisayara format atsam normal olarak bunlar gidecek. bunları nasıl yedeklerim ?. cd ye yedeklersem steam ı birdaha kurunca bunları görmiycekmi ?
çünki arkadaşımdan aldıgım hl2 i bi türlü gösteremiyorum. mayfer .gcf dosyalarını steamapps içine koymamı söyledi ama bendeki hl2 de öyle dosylar bulamadım.

birde bu backup ne işime yarıycak . 500mb küsür cd vs. cekebiliyorm. bi tür yedeklememi ?[signature][hline]my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

ben c: deki steam dosyasını alıp aynen d: ye attım ve format çektim.Sonra yeni windowsu kurduktan sonra steamin içindeki ClientRegistry.blob adlı dosyayı sildim ve steam açtım.Kendini update etti ve oyunlarım kullanılmaya hazır hale geldi...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

steam'in "play games" menüsünden yedeklemek istediğin oyunun üstüne sağ tuşla tıkladığında açılan menüden "backup game files..." seçeneğini seçerek oyunun dosyalarını yedekleyebilirsin.
steam dosyaları yedeklerken cd'lere sığabilecek boyutlarda parçalara bölüyor. mesela hl2'yi 4 dosyaya bölüyor. bunlardan birisini çalıştırarak hl2'yi kurabiliyorsun.[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
26ee140, 01 Aralık 2004 19:28 tarihinde demiş ki:
steam'in "play games" menüsünden yedeklemek istediğin oyunun üstüne sağ tuşla tıkladığında açılan menüden "backup game files..." seçeneğini seçerek oyunun dosyalarını yedekleyebilirsin.
steam dosyaları yedeklerken cd'lere sığabilecek boyutlarda parçalara bölüyor. mesela hl2'yi 4 dosyaya bölüyor. bunlardan birisini çalıştırarak hl2'yi kurabiliyorsun.

bu yol çok uzun sürüyor.Benim ki daha iyi :-P[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

"mayfer .gcf dosyalarını steamapps içine koymamı söyledi ama bendeki hl2 de öyle dosylar bulamadım. "

steam'i kurduktan sonra (default olarak program files/valve/steam olur bu) steam/steamapps'e giriceksin. şimdilik hl2 ile alakan olmicak. sadece steam dosyalarına giriceksin. sen steam'den oyun indirdiğinde otomatik olarak steam/steamapps/*.gcf olarak save eder, başka yere de save edemezsin zaten. dosyalarını isimlerini değiştirmeden oraya koyman gerek. eğer bunları da doğru yaptıysan bilmiyorum ne olabiliceğini..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...