Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Petrucci Ne Hallere Düştü

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Vala adamın tipi sekli semali nası olursa olsun , adam hala destan yazıyomu? - Bana göre yazıyo. adam bi imaj olmus cubabba cubba olmus belkide olsun adam gene süper çalsın kafi :D:D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kabak, 29 Kasım 2004 15:11 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bırakın adamların orasını burasını yaaa... Adamlar insan ötesi müzik yapıolar...Siz de çalın aynısını hatta bir parçasını..Sonra gelin yorum yapın.ayıp yaaaaaaa...saç sakal gömlek filan hikaye bunlar....
sana yanlızca ehu diyebiliyorum...

Sen dt calmanın imkansız oldugnu filan zannediyosun dimi? İnsan ötesi vs degil, yanlızca sen cok seviosun. Bana kalırsa da Opeth insan ötesi müzik yapıo? şindi nolcak. dt en iyi grup filan degil, hatta en iyi grup die bişi yok.

Ayrıca konserlerde sahne performansı vardır. sahne performansını,adamın seyirciyi etkileme becerisi belirler kiii, bu da dış görünüşü önemli kılar. eger adam orda şebek bi görünümde güzel müzik çalcaksa, konseri izleyemem. onun yerine evde dinlerim, anlatabiliyo muyum?

Ps: Volfied sende her topicte bişi buluyosun hani...[signature][hline]Bahçelerde Maydonoz; Gel Bize Bazı Bazı...

Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...