Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Eclipsde yeni IMP Türk PA'sı...Legion Of Doom

LordSul

Öne çıkan mesajlar

Tatooinede Imperial gücünü temsilen bir Türk PA'sı kurulmuştur. Kurucu üyeler Sul(ben),Yaemun, Coor, Eucau, BBertan ve Kaisha,

Diger kardes Türk IMP Guildlerine, ve Imperial oynayan Türklere duyrulur..:)

Guild ile ilgili daha detayli yazilar post etcem..:)[signature][hline]SUL Weaponsmith -LOD-
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk mesajımı düzelteyim:
Kurucu üyeler ve konsey: Sul,Yaemun,Coor,Eucau,Bbertan,

Guilde katilmak isteyenler, yukardaki isimlere mail veya /tell gönderebilirler.

Su an sehrimiz yok ancak kalabalıklaştıkça Tatooinede Sehir kurma planlarimiz var.[signature][hline]SUL Weaponsmith -LOD-
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şehir kurmayın zaten, bir yer altı organizasyonu haline gelin mesela.
Ne bileyim tüm üyleriniz belirli questleri tamamlaması zorunlu olsun, bunun için oyunda belirli bir amaç edinin. yada mesela, Jabba'nın yardımcıları olun ondan sürekli quest alın yada olmayın ona savaş açın.
Asiler dışında bir favori düşman belirleyin mesela, yada..aklınıza ne gelirse.

Oyunda görüşmek üzere

İyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle saldırgan tavrını algılayamadım. Bir eleştiri içeriyorsa ki içermiyor, bunlar senin üzerine yönlendirilmemiştir. Gereksiz bir hiddetlenme ve celallenme yapıyorsun 'Sul'...
Kimsenin kimseyi kışkırtmaya çalıştığı yok. Özellikle benim gibi direk konuşan biri için üstü kapalı konuşmaya hiç gerek yok...

Saygılarımla...[signature][hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Neden diyecek olursan;Sen karanlıga bakarken karanlıkta,
sana ve senin derinliklerine bakar...
Sosyal ağlarda paylaş

Burada bi yanlış anlaşılma olduysa senin yarı yolda brakılma ile ilgili sözlerinden kaynaklanmıştır.

Bu sözlerin, sende takedir edersin ki, benim geçenlerde R.I.P'den ayrılıp yeni bir PA kuruluşunda bulunmama yöneldiği kanısına varabilirsin.

Sanki benim R.I.P'i yarı yolda braktığımı ima eder gibi bir anlam çıkardım senin o mesajında.

Yanlış anladıysam affola ama kesinlikle yanlış anlamaya açık bir mesaj olduğunu kabul edersin heralde.[signature][hline]SUL Weaponsmith -LOD-

[Bu mesaj LordSul tarafından 29 Ağustos 2004 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...