Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

micayim boyle ise [2 ayda 2. baget beah]

elvyn

Öne çıkan mesajlar

isterse aluminyum baget olsun tutmasini bilmezsen bir seye zarar verirsin (gerek davuluin kendisi, gerek ziller, gerek de baget)

Head o vurusun ise yaradigi yerler de var (kamci icin maximum guc) ama o kadar cok kullanilmiyo o adam artistigine girmek istemis isin ve vurmayi bilmiyomus

ilerde 32 lik calmaya kalkarsa gorurum oonun yukselen elini ben eha[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 24 Kasım 2004 23:28 tarihinde demiş ki:
Ben 1 yıldır 2 tane baget kırmıs olmama uzulmuyorum. New Beatlerin ucuz olmamasına uzuluyorum.
Bu arada bişiyi merak ettim carbon bagetleri nerden aldın , kaça aldın ve en önemlisi nası kırdın!? :D

eha baalorcun davulcusundan aldim. bilmiyorum nerden aldigini. oyle kirldi iste ne biliyim of ahiret sorulari bunlar.[signature][hline]Chemical, pokemon_RIZA'ya 21 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
ya harbiden pokemonmuşsun lan sen
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın piyasayı çok arastırdım çok sordum hatta baya bateri denedim , ama 200 300$lik bateriden bi cacık olmaz. Ben az kalsın alıyodum son anda vaz gectik, Sebebide suymus ; şimcik bateride soradan alına bilen seler bildiniz gibi deri ve ziller , sonuc olarak tahtası iyi olmayan bateriden tabi aksamıda iyi olcak asla hayır gelmez. Çunku dandik ağactan yapılmış dandik bi seye istersen evans pro serisi koy gene alcan ses dandik olur denedik ve öle oldu :) O yüzden size tavsiyem baslarken Tama ,Yamaha ,Mapex ,New Beat ,Pearl falan almanız önce onların iyi bi modelini alın sora yavas yavas araba gibi modifiye edin , ben öle yapcam sahsen ve tama swingstar alıyorum , üstüne paiste zil alcam zamanla sora evanstan deri alcam aksam zaten kusursuz :D bakın benim gibi yapın :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada baget olarak zildjian B5 leri tavsiye ediyorum gercekten hafif ince , oak acından yapılma ve acayip sağlam bi baget ama fiyatıda bi okadar salam :D , beyolunda ve kadiköyde toptancıları var bi 100$ falan bayılıyosun 10luk alıyosun çok daha ucuza geliyo öle yapın :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

B5 ler tekli 20m 10luk paket yanlış hatırlamıyosam 150m falan , Mapexin ucuz baterileri dediğinde 400$falandı sanırım zuhalde falan kampanya vardı hatta zuhal mi diğerimi hatırlamıyorum :) ama seni idare eder benide idare eder hiç olmamasından iyidir , ama öle yapcana biraz daha para biriktir git iyi bişi al dediğim gibi iyi ses çıkarmayan derisi resmen yoğurt kabı gibi olan bişiyi istemezsin dimi :D Öle bişi almak zorunda kalcaz sonunda ama olsun , yani üstüne çok para harcarsın ve öle yapcana o parayı bi kerede iyi bişiye harca ozaman çok daha iyi oldunu anlarsın ;)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

350 ye Maxtone davuL buLabiLirsin. Tonlamayı Yerinde yaptınmı gayet güzel davul :-P Bikaç parçasınıda deiştirdinmi (PedaL vs.) fıstık gibi olur. Ama önemli olan ziLLer derim onLar baya pahaLı

Ayrıyetten bende uzun zamandır davul çalıyorum. Daha Kırmak Nasip olmadı. Tavsiyem Hafif yerine biraz daha ağır bagetLer Kullanman. BiLekLerin Daha iyi oturur.
Son oLarak Baget oLarakta Ahead leri önerimrim, bagetlerin yapısı Bilardo ıstaka sı gibi, ortadan sökebiliyorsun bi kırılma durumunda vs.. Tabi Biraz TuzLu:)[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

Maxtone bizim okulda var fiyatına göre cidden güzel davul tavsiye ederim bende

baget kırma diyince bizim bi anımız var.. stüdyodayız davulcu arkadaş ben varım elektroda. baya gaza gelmiş durumdayız amaçta o zaten davul Pearl (exporttu galiba) vurdunmuda iyi ses veriyo alet. arkadaş kaptırdı kendini zaten güçlü bi arkadaştır bayada . şarkı bitti şimdi ne çalıyoz dedi bi baktım herifin elinden kanlar akıyo baget in ucu yok farkında değil herif. eheh tam komediydi olm bagetin ucu nerde dedim baktı lan harbi nerde dedi lol daha elinin kanadığınında farkında değil bideh ehe[signature][hline]Bunu yazan tosun güç seninle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Baget kırmak aslında gercekten çok kolaydır, baget salam diğilse cidden 4 saatlik bi çalışmada kırılır. Hiç anlamadım buyuk bi zevkle aldığım Böle acayip ince NewBeat RockN ler toplam 4 saat gibi bi sürede elimde patladı :D, s ile baslyanlara bakcam bab saols yarın tüneldeyiz ozaman :D:D
Bu arada bateri ile ilgili süper bişi buldum sanırım laylaylomda 600$ mapex set var parası olanlar ucuz bişi arayanlar kaçırmasın çunku mapex cidden hoş bi marka :) Ama ben tamayı tercih ediyorum

(Not: Mike Portnoy-Dream theater , Jukka-Nightwish , Lars-metallica , ben ve bisürü genclik daha tama tercih ediyo :D reklam olsun :D)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Bana deil de Hocama Baget kırmak nasip oldu. Hi-One herif Parça göstericem derken koptu Caz, Halay, Heavy Metal geçişi yaparken bi Baktım adamın elleeri gözükmüyor, bi anda karnıma bişey vurdu. baktım bagetin ucu:-P adam farkında deil uyarmadımda oyle çaldı[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...