Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn ev içi dosya transferi

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
evde 3 kişi hub dan nete baglıyız

1 arkda sp2 kurulu
bende sp2 kurulu
3. arkda sp2 yok

msnden sp2 olan arka msnden dosya atim dedim 300kb dosya 1 sn de gitti
woahh dedim 6mb dosya attım 2 sn de gitti

o bana yolladı aynı sekil

sonra sp2 olmayan arka attım ona netten yolluyo gibi yollamaya basladı

o bana denedi aynı sekil

sanırım sp2 nin firewall u ile ilgili bir olay bu , firewall 2 mizdede aktif ve ev içi ağı olarak görüyor iplerde aynı oldugundan, netten deil direk hubdan birbirimize yollamamızı sağlıyor

süper ya evde ağda sorun vardı benim pc ye kimse baglanamıyordu dolayısıyla birimiz dierine film vb atıcaksa hdd yi söküp dier pc ye takıyoduk fln böle bomba oldu ehehe :)[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
dc++ da tr nin en büyük hubi: turkey.no-ip.com:4111
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
abi 300 ün üzeri deil yani anlatamadım normal agdan nası yollarsın o hızda gidiyo
mesela 4mb lık mp3 yoluyom tıkladıgı gibi pc sinde

ama sp2 olmayan arka yollarken 2-3kb la yolluyo

nese arkın pc de hiçbi güncelleme yokmus sp1 in kileri kuruyom sonra sp2 yide yuklucez gece uzun ehehe :)[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*

[Bu mesaj DynamicK tarafından 28 Kasım 2004 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence problem MSN Client'i ile ilgili :) Ya da ne bileiym Firewall direk bir connection u önlüyorsa falan, belki MSN Client'i internette bir yere upload ediyordur ve sen de simültane şekilde ordan download ediyorsundur falan filan..

Yahoo nun da var böyle bişeyi..

SP2 ile alakası olduğunu pek sanmıyorum.

Ayrıcana neden normal netbios isimleri üzerinden falan göndermiyorsunuz ?[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
DynamicK, 28 Kasım 2004 23:17 tarihinde demiş ki:
süper ya evde ağda sorun vardı benim pc ye kimse baglanamıyordu dolayısıyla birimiz dierine film vb atıcaksa hdd yi söküp dier pc ye takıyoduk fln böle bomba oldu ehehe :)

bundan dolayı da

nette biyere upload etmiyo mp3 leri yolladım arkadasa 50 tane mp3 attım bikaç sn içinde gitti hepsi dinliyor bi güzelde :)

neyse msn ver. da farklı gerçi 3. arkadasla bi ayar cekince denicez
yarına baay kasıcı bi ödev var onna urasıyos bu akşam olmucak bu iş[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbirimizde o dediğiniz şeylerden yok, msn üzerinden direk olarak 3gb lık DVD filmi 1 dakikaya yakın sürede alabiliyorum. Genellikle ethernet kartının hızına bakıyor bu gibi işler... 10/100mbps ler en iyileri...[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbirimizde o dediğiniz şeylerden yok, msn üzerinden direk olarak 3gb lık DVD filmi 1 dakikaya yakın sürede alabiliyorum. Genellikle ethernet kartının hızına bakıyor bu gibi işler... 10/100mbps ler en iyileri...[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...