Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olamaz !

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

ben oynarken yoktu bunlar. gerçi ben zaten nbl da oynadım da.

iyiymiş

ultimayı taş makas kağıt modunda oynamışşın çok üzüldüm. bir üçüncü dünya ülkesi olarak uo'muz bile sphere emülatörüydü popüler olarak.

konuya geri dönersek hayat işte böyle power scrollar var. GM'ledikten sonra bi yapıştırıyorsun ekstradan skill cap falan açılıyor süper birşey değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

NaturalSpringWater said:

uo oynamamış bir paticik üyesi
banlayın!

edit: sphere'de kalmış paticik üyesi
banlamayın sorun yok.

ama niye eziosunuz

paticikte böyle alışmış götte don durmaz misali bi tek sphere oynamış , popo kılları ağarınca runuo görmüş bir nesil vardır. bunlara runuo bir anda acaip geldiği için runuoyu sevmemişlerdir. ancak sevmemelerinde sorun yoktur, sorun sevmemekle beraber bok atmalarındadır böyle uo mu olur falan diye. runuo oynayan yetodur falan diye.

ancak haberleri yoktur ki kendileri ortaokul sıralarında sphere oynarken osi çoktan runuo diye tabir edilen sistemle çalışmaktadır ve gayet de uo'yu süper hale getirmiş bir sistemdir.

bütün bunları bir sphere aşığı olarak yazıyorum. sphere'in tadı apayrıdır çok güzeldir. gençliğimiz sphere'de geçmiştir. ama runuo da bambaşka müthiş bir deneyimdir. sphere'in o ilk insanların manuel olarak yaptığı özelliklerini çok güzel sistemlere oturtmuştur.

bunu uzun uzun yazdım bir ihtimal onlardan olma şansın var. onlardansan suratına çarpsın. yazma sebebim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

NaturalSpringWater said:

paticikte böyle alışmış götte don durmaz misali bi tek sphere oynamış , popo kılları ağarınca runuo görmüş bir nesil vardır. bunlara runuo bir anda acaip geldiği için runuoyu sevmemişlerdir. ancak sevmemelerinde sorun yoktur, sorun sevmemekle beraber bok atmalarındadır böyle uo mu olur falan diye. runuo oynayan yetodur falan diye.

ancak haberleri yoktur ki kendileri ortaokul sıralarında sphere oynarken osi çoktan runuo diye tabir edilen sistemle çalışmaktadır ve gayet de uo'yu süper hale getirmiş bir sistemdir.

bütün bunları bir sphere aşığı olarak yazıyorum. sphere'in tadı apayrıdır çok güzeldir. gençliğimiz sphere'de geçmiştir. ama runuo da bambaşka müthiş bir deneyimdir. sphere'in o ilk insanların manuel olarak yaptığı özelliklerini çok güzel sistemlere oturtmuştur.

bunu uzun uzun yazdım bir ihtimal onlardan olma şansın var. onlardansan suratına çarpsın. yazma sebebim bu.

yok ya. ben nebulada sphere de başladım, sonra oyuncu - staff - oyuncu diye gidip injection vs nebula patlayınca "eeeh" diye bıraktım oyunu. şimdi yine başlamayı düşünürüm aslında ama skill kasmak çok üşendirici geliyor onca zamandan sonra. yoksa runou muş sphere miş öyle takıntım yok. oyun güzel sonuçta

söyleyin bakalım osi aylık ne kadar, oynayan çok var mı. hala olur mu yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

NaturalSpringWater said:

yok ya. ben nebulada sphere de başladım, sonra oyuncu - staff - oyuncu diye gidip injection vs nebula patlayınca "eeeh" diye bıraktım oyunu. şimdi yine başlamayı düşünürüm aslında ama skill kasmak çok üşendirici geliyor onca zamandan sonra. yoksa runou muş sphere miş öyle takıntım yok. oyun güzel sonuçta

söyleyin bakalım osi aylık ne kadar, oynayan çok var mı. hala olur mu yani?

valla şuan osiye girsen aptal olursun. o en son oynadığından çok çok farklı bir durumda uo. pvm falan var hayvan gibi. salla direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

e olsun. adapte olamaz mıyım. sadece skill kasmak kısmı bayık o yani. hala macro yasak mı oside :D. yardım eden olsa yürür giderim.

dur bakim noyzura osi de oynuyor galiba. yardım et bu gençlere.

osi'ye girmiyorum yıllardır ya arkadaşlarım gelmiyor diye sıkılıyordum. en son pandora uo diye bir serverdaydım. Çok ilginç bi yer chuck norris boss'u falan var acayip . skill cap de yok bir kataktere istediğin kadar çok skill kasabiliyorsun. Bu yüzden mindfuck pvp ve pve kombinasyonları falan yapabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...