Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fm2005 indirilen taktikler gözükmüyor

Grom

Öne çıkan mesajlar

İnternetten indirdiğim taktiklerin hiçbiri gözükmüyor. Mesela diyelim taktiğin adı super olsun. taktik klasörünün içine atıyorum ama oyunda hazır taktik seçme ekranına geldiğimde hiç öyle bir şey gözükmüyor. Aynı şey training programı için de oluyor. Bu indirdiğimiz taktikleri,trainingleri nasıl aktif hale getiricez?[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Taktiği indirdikten sonra,açıp taktiği data nın içinde bulunan tactics klasörüne yapıştırıosun.Sonra oyuna girip türkçe ise taktiklerden aç diosun.Ordan tacticsi buluosun indirdiğin taktiği çift klikle açıosun.bu kadar basit.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAİR PLAY RUHUNDAN HABERSİZ OLAN,STADA FUTBOL İZLEMEK DIŞINDA HER ŞEYİ YAPMAK İCİN GİDEN HERKESİ ,VE BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULÜP YONETİMLERİNİ ŞİDDETLE KINIYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte sorun taktik seçme ekranında indirdiğim taktiğin adı gözükmüyor. Anlamadım bir türlü. Aynı senin dediğin gibi yapıyorum ama olmuyor. Zaten oyunun klasörünün içindeki taktik dosyaların adı da aynı o şekilde gözükmüyor taktik seçme ekranında. Eğer benim indirdiğim taktik taktik seçme ekranındaysa bile, ben, adı değişik olmadığı için anlayamıyorum[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de nukem gibi düşünüorm hatta bu yıldız futbolcu fln yazan yerlerden gözlermi kaçırıorm hemen ciddi bak.Sadece taktik indiriorm o zaman da maçı izliorm bakıorm bu taktie nası forvet gerekio defansı nası yarılıyo diye.Yane rakibe karşı güçlenmek için.Nukem sna ters mi bilmiorm.Cm biraz keşfetme oyunudur çok buyuk oranda nukeme katılıorm hem iyi 6 7 tane scout alın bi tane paso alın hepsine gezdirn daa eylenceli oluo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok genç yetenekler Güney Amerikadan çıkar.İngiliz oyunculara dikkat ediceksin..Ben 2013 'teyim napolide alt yapıdan o kadar adam çıkardımki..hepsini milyon dolarlara sattım..alt yapına biraz önem ver,sürekli güney amerika liglerini takip et..her ülkeyi takip et bu oyunun zevki böle çıkar..Ben dün baya bi genç yetenek çıkardım..Bunları daha kimse bilmiodur.Çıkardıklarımından en iyi olanları :

Arouna Kone----Yas:20 Klüp:Roda
Pascal Feindouno-------Yaş:23--Klüp:St.Etienne
Mika Vayrynen-------Yaş:22----Klüp:Heerenveen
Suazo------Yaş:24-----Klüp:Cagliari
Landon Donovan--------Yaş:22-----Klüp:Leverkusen
Julian De Guzman-----Yaş:23-----Klüp:Hannover96
Juan Arango-------Yaş:24-----Klüp:Mallorca
Alexandr Kerzhakov----Yaş:21----Klüp:Zenith Peterburg
Valeri Bojinov----Yaş:18-----Klüp:Lecce
Francesco Flachi----Yaş:29----Klüp:Sampdoria
Johan Vonlanthen----Yaş:18----Klüp:psv
Liedson---Yaş:26---Klüp:Sporting
Jefferson Farfan------Yaş:19-----Klüp:Psv
Vagner love----Yaş:20----Klüp:CSKA Moscow
Ciprian Marica-----Yaş:18-------Klüp:Shaktar
Imre Szabics----Yaş:23---Klüp:Stuttgart
Bosko Balaban----Yaş:25----Klüp:Club brugge
Robert Vittek----Yaş:22----Klüp:Nürnberg
Jiri Stajner---Yaş:28----Klüp:Hannover 96
Ali Elkhattabi---Yaş:27---Klüp:AZ
Cacau---Yaş:23---Klüp:Stuttgart
Naohiro Takahara---Yaş:25----Klüp:HSV
Marco streller----Yaş:23----Klüp:Stuttgart
Mantorras---Yaş:22----Klüp:benfica
Clint mathis---Yaş:27---Klüp:Hannover 96
Jurico Vucko----Yaş:27----Klüp:Ejido
Ivan kaviedes---Yaş:26----Klüp:Crystal Palace
Cesar Carignano----Yaş:21---Klüp:Basel[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 28 Kasım 2004 15:07 tarihinde demiş ki:
valla ben naaptıımı söyliyim size
deli gibi scout yolluyorum heryere age 16-17 olan adamları aratıyorum scout yolluyorum onlara bakıyorum büyük takımların under20 lerine under 20 liglerini takip ediyorum bana gol atan adamları falan.
ama fmde öyle todorov gibi 2-3 mil verip alabileceğiniz ve o sene içinde gol kralı vs olabilecek bi adam yok.. 2-3 sene vermek zorundasınız gençlere

var bende ilk sene freddy aduyu aldım 15 yaşında ilk sezon gol kralı oldu ..[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...