Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steve Vai

obacan

Öne çıkan mesajlar

Vai :D:D
hastasıyımdır kendilerinin 7 Senedir Gitar çalıyorum ve bu adamın tremolo kol çalışmaları hala oha dedirten cinsten 1/4 ve ya 1/6 şeklinde açıklamaları war herifin sonuç itibariyle Evt şov adamı ama etrafnda onun gibi şov yapan başka adm yok
ayrıca adamın çalış stili bazen çok vahşi ki kimse Zakk Wailde kadar hırçın çalamıyo bazen se çok temiz ve sakin mesela Tender Surrenderda ki clean bölümler oldukça etkileyici ve yine aynı parçadaki drive partisyonlarıda oldukça wahşie :D vai adamım benim bide para biriktirip bi Jem serisi almak lazımda 1200$ en ucuzu :([signature][hline]Hmm... Insignificant! || MsN || IcQ
Sosyal ağlarda paylaş

hohow demın beyler yaşıyorlarmış
tender surrender ı önerdiğim gibi
demın beye +1 lerimi sunarım[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

vai show adamıdır doğru,
ama yeryuzune onun gibi, gitarı bir organı gibi kullanan biri daha gelmemiştir henuz. satriani nin bile zamanında workshop tadında birkaç ders aldığını gururla soylediğini de ekleyelim. passion and warfare bana gore en baba albumudur ama firegarden da atlanmaması gereken bi album.

ama vai nin en beğendiğim performansı, karate kid deki ralph efendinin basrolunu oynadığı "crossroads" adlı filmin sonundaki duello sahnesidir.[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...