Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40.000 cikti !

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar sonunda çıktı ama hiç bu oyunun backgroundunu araştırdınızmı yada nerden geliyo bu 40k dedinizmi bi bakın derim (3 yıllık Tyranid oyuncusu olarak) www.gamesworkshop.com. aslınd bimodel oyunudur ve çok eğlencelidir istanbulda hala oynayan bir iki kişi var. bide burayabakın www.sihironline.com
Sosyal ağlarda paylaş

Sihir duruyo hala taşıdılar sadece. cucenin biliyo olması lazım ben de gittim de beşiktaşı çok iyi bilmedigi
icin tarif edemem.[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 26 Eylül 2004 14:04 tarihinde demiş ki:
Ee oyun nasıl? Çekenler solesin.

söyliycek 2 sey var

-Hayatimda seyrettigim en güzel intro bu oyunda bence.Sirf o intro icin bile bu oyunu yeniden dl ederim

-Oyun genel olarak bakarsan oldukca güzel ve tatmin edici, eksileri var tabiki, bazi buglarda var ama, son zamanlarda cikan en güzel strateji oyunu...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

http://download.freenet.de/download.php?file_id=5218

download starten a tıkla, bu program screen recorder. bu programı kullanarak oyunun introsunu cekebilir misin?[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Geldi oyun bizim şehrimize. Yarın almaya gidicem. (param yoktu bugün yanımda :P) İnşallah iyi çıakr oyun. LEvel'da dünya ile ilgili yazıyı okuduktan sonra iyice meraklandım.[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunda acaip bir dengemi var dengesizlik mi var anlamis degilim,

Gecen gün skirmish oynuyordum space marines olarak, 6 bilgisayar 3vs3...Hersey iyi güzel ama Eldar irki biraz güclü gibi, adama unique unitelerle gittim terminatörler ve land reaperlarla falan adam AVATAR of bilmemne diye bi yaratik yapmis bütün ordumu yedi adam o tek yaratikla bu ne dengesizliktir derken, force commanderin special abilitylerinden biri gözüme carpti "ORBITAL BOMBARDMENT", hass oldum acaba güclümü diye bi clikleyesim geldi son nefesini verenee kadar savasan askerlerimi kurtarma amaciyla, o nedir gökten lazer hüzmeleri indikce zevkten dört köse oldum, dengeler cok hosuma gitti, ama o AVATAR harbi aglatiyo, orbital bombardmentta cok sahane olmus, bu arada diger 2 irkin özel güclerine bakmadim...Su aralar doluyum pek oynayamiyorum ama oyun gittikce daha cok kendine cekiyor[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Avatar oldukca pahalı bır unite ustelık yapmak ıcınde baya bı aglıyorsun. Cogu zaman Eldarlerın tek sansı oyunu kazanmak ıcın. Cunki hem morallerı hem hp lerı dusuk elfler Avatarın yanındayken herzaman full moralle kapısıyorlar bununla beraber avatar oyundayken elf unıtelerı daha hızlı uretılıyor. Yanı Eldarlar oyunu genelde avatar acıp sınek surusu gıbı gelerek kazanıyorlar. Sonucta melee specialized uniteleri bıle 40-50 vuruyo bu adamlarınki Terminatorlar falan 150 yı buluyor.

Base'e atılan orbital can acıtıyor ama o kadar yoksa uniteye koymuyor fazla ustelık ılk bomba dusunce kacıyorsun rahat rahat.

Chaosda bloodthirster adlı deamon Orkdada Mamuth tipli bi eleman var.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce

[Bu mesaj Cuce tarafından 27 Eylül 2004 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten terminatörlere bittim ya, dümdüz ilerliyorlar harbi, cok vuruyor yanina güzel bikac supportla önünde özel unite olmadan durulcak gibi degiller...Ama relic gerektiyor oda fitik ediyor, eldar irki yeninmda cikmisti ya adamlar it sürüsü gibi geliyor 2 squad marinele en asa 15-20 squadina verdim relici korurken ama adamlar hic durmadan akiyor bi süre sonra fitik etti iste, terminatörleri cikip land reaperlara bindirip üssüne gittim vermeye o zamanda avatari gördüm, harbi o alet cok güzlü 2 squad terminator 3 tane land reapera verdi abi, asiri dengesiz, iyi üssüme gelemeden indirdim, ipince bi healthi kalmisti, caktigim orbitalin ucu degince öldü, biraz bala göte verdim ama sinek gibi harbi eldarlar, cok sayida geliyorlar...Su ana kadar en cok sevdigim irk space marinerler zaten, chaos irkiylada oynadim buraz baya eglenceli görünüyor oda :)[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden Marines ile orcların arasına dalmak acayip zevkli olmuş yaa. Gaza geliyor insan "Her yeri dağıtmalıyım" moduna giriyor. Harika bir şey olmuş. Oyun baya güzel yapılmış. (İlk film süperdi cidden.)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...