Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

__BEN ARTIK AĞLAMALIYIM__

__HeRA__

Öne çıkan mesajlar

Yağmur yağıyor dışarda....Caddeler boş ve kimsesiz...
Gökyüzünün mawiliği gözlerimi kamaştırmıyor!Belli bir derdi war,göstermiyor yüzünü yeryüzüne...Yoksa...yoksa bu yağmur damlaları,onun gözyaşları mı?
Anlamalıydım.....

Benim içime akıttığım,utanıpta ağlayamadığım gibi, oda büyük bir boşluğa akıtıyor gözyaşlarını hepsi bu....Hiç olmazsa benden daha cesaretli,tüm dünyaya haykırırcasına ''İşte;saklamıyorum we ağlıyorum'' diyor adeta.....Benimse ışığını açmadığım,sadece müziğin sesi we tütsü kokusu olan odamda camıma inen her damla içimi acıtıyor!!!

''N'olur'' diyorum, ''Yeter artık,AĞLAMA''.....!!!

Bir zamanlar, bana herşeyi hatırlatan aklım,şimdilerde hatırlamak istemediğim tek şeyi unutturamıyor...
N'olur'' diyorum, ''Sus,HATIRLATMA''....!!!

Sözcüklerimi dans ettirdiğim şu beyaz kağıdı,yitik gözyaşlarımla ıslatmak istemiyorum...Ama öyle güzel hünerlerini sergiliyorlar,her biri bu sayfada yazılacağı yeri bilircesine,öyle güzel yerler seçiyorlar ki;şaşırıp kalıyorum önlerinde...Gözlerim doluyor.....Ama ağlayamıyorum.....!

Bir şeyler war boğazıma tıkanan!Haykırmak istediğim anda susturuluyor,haykırdığım anda da duyulmuyorum..!!!

Dört bir yanım DOĞRU sandığım YANLIŞ larla dolu...Önce tatlı yedirtiyorlar,sonra acıyı weriyorlar ağzıma...Herşey ne kadar boş o zaman anlıyorsun....Bazen yokluğunda war olabiliyor insanlar;bazen,warken yoklar...!!!
Sende yoksun.....Warken de yoksun,yokken de....!!!

Söylemek istediğim o kadar çok şey war ki aslında,başını bilemeyip sonunu hatırlayamadığım....Biri war ki,gitmesini istemediğim halde, ''gitme'' diyemediğim....Sesimi duyuramadığım....We gözlerimde o kadar çok yaş war ki;
akıtamadığım.....!

Nereye kadar gider bu çaresizlik,bu awunulmuşluk,bu suskunluk bilmiyorum..???Çalan müzik çoktan bitti,açmadım yenisini....
Yanan tütsünün külleri kaldı ardında sadece....Camdaki küçük damlacıklar gitti,yok oldu beni benle yalnız bırakarak..Dışarı baktım;gökyüzü de susmuş,ağlamıyor artık...!

Sıra bende..!!!Birşeyler yapmalıyım.....

Biten müziğin inadına bir yenisini açmalı,we yanan tütsünün inadına bir yenisini daha yakmalıyım mesela....Işığımı hala kapalı tutmalıyım.....
Edemediklerime teşekkür etmeli,kırdıklarımdan özür dilemeliyim...!
Sanki büyüsü bozulacak gibi başka bir sayfaya geçmemeliyim...
Bu dansı burda bitirmeliyim....

We ben artık.....
Ben artık AĞLAMALIYIM......!!!

_26.12.2003_[signature][hline]__HAYATI GÖZYAŞLARINLA SEW!ND!RECEĞ!NE GÜLÜŞÜNLE CEZALANDIR!__
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım ağlamak derdine derman olur çünkü artık ağlamaktan yorulupta ağlamayı bırakan insanlar tanıyorum. Ama hala kalplerinde kocaman bir delik var bide şişmiş gözleri[signature][hline] Everything is clearer now.
Life is just a dream you know,
That's never ending
I'm ascending...
Cowboy Bebop - Blue
Sosyal ağlarda paylaş

Vicious keşke dediğin gibi ağlamak derdin ilacı olsa...ya da o ilacın son kullanma tarihi geçtiği için hiç bir etki göstermiyo!
ağlamaktan nasıl yorulunur onuda çözmüş değilim:)ağlamaktan yorulan insan gülmekten de yorulması gerekmezmi o zaman?sonuçta bu bir denge işi her mutluluğun sonunda mutlaka gözyaşı wardır çünkü!

neyse uzatmıyım:))yorumların için tşk ederim[signature][hline]__HAYATI GÖZYAŞLARINLA SEW!ND!RECEĞ!NE GÜLÜŞÜNLE CEZALANDIR!__
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten çok güzel bir yazı :) okurken duygulandım açıkçası (bişeyler anımsattıda)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ama sonuçta gerçekten de denge işi nerde görülmüşki mutlu olup sonunda mutluluğu boğazına dizilmeyen...benimle aynı fikirde olman çok hoş..en azından hayatın anlamını anlayabiliyo böyle insanlar...

yorumlarınız içinde hepinize tşk ederim arkadaşlar...:))[signature][hline]__HAYATI GÖZYAŞLARINLA SEW!ND!RECEĞ!NE GÜLÜŞÜNLE CEZALANDIR!__
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...